"Kaunas" pergale pradėjo Sandraugos taurės turnyrą © Eurofootball.lt
Lietuvos vicečempionai FBK "%c00030" futbolininkai pergale pradėjo dalyvavimą Maskvoje vykstančiame Sandraugos taurės turnyre. Kauniečiai šeštadienį D grupės rungtynėse net 3-0 sutriuškino Armėnijos čempionus Jerevano "Pyunik".

FBK "Kaunas" 3 - 0 Jerevano "Pyunik" (Armėnija)
11` [1 - 0] Edin Pehlič
79` [2 - 0] Linas Pilibaitis (11m.)
82` [3 - 0] Audrius Kšanavičius

Kauniečiai į priekį išsiveržė jau vienuoliktą rungtynių minutę, kuomet pasižymėjo legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos Edinas Pehličius. Įpusėjus antram kėliniui R.Beniušis neišnaudojo šimtaprocentinės progos padvigubinti rezultatą, tačiau tai, kaip paaiškėjo, didesnės įtakos rezultatui neturėjo, kadangi rungtynių pabaigoje po keitimų aikštėje pasirodę žaidėjai įmušė du įvarčius ir padėjo sutriuškinti Armėnijos čempionus.

79 minutę 11-os metrų baudinį už žaidimą ranką sėkmingai realizavo Linas Pilibaitis, o po kelių minučių puikiu baudos smūgiu trečią įvartį įmušė Audrius Kšanavičius.

Kitose grupės rungtynėse Soligorsko "Šachtior" iš Baltarusijos tokiu pačiu rezultatu sutriuškino be konkurencijos dalyvaujančią Rusijos U-19 rinktinę.

Sekmadienį FBK "Kaunas", šiame turnyre pakeitęs dalyvauti atsisakiusį Panevėžio "Ekraną", susitiks būtent su Rusijos jaunimo rinktine.

"Kauno" sudėtis: E.Kurskis (84` Š.Kilijonas); N.Radžius, M.Bagužis (80` I.Zelmikas), M.Žaliūkas (70` M.Pacevičius), T.Kančelskis; E.Pehličius (80` G.Barevičius), N.Manchkhava, T.Papečkys (70` A.Kšanavičius), K.Ivaškevičius; G.Juška (70` L.Pilibaitis), R.Beniušis (80` A.Rimkevičius).