Katastrofiška „Valladolid“ vartininko klaida leido „Sevilla“ ekipai išplėšti lygiąsias © AFP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiame aistrų nestokojusiame susitikime „Sevilla“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Valladolid“.

Pirmoje rungtynių pusėje iniciatyvą turėjo šeimininkai. Jie kūrė pavojingesnes progas, tačiau pasiūsti kamuolio į vartus nepavyko. Arčiausiai tikslo buvo „Sevilla“ krašto saugas Ericas Lamela, kurio smūgis skriejo į virpstą.

Antrame kėlinyje šeimininkai prarado savo pagreitį, o 80 minutę juos „šaltu dušu“ apipylė puikų įvartį pelnęs „Valladolid“ ekipos saugas Anuaras.

Tačiau, „Sevilla“ vos už 6 minučių sugebėjo išlyginti rezultatą. Po katastrofiškos svečių vartininko Sergio Asenjo klaidos pasižymėjo Karimas Rekikas.

Pridėto rungtynių laiko metu už aikštės ribų įsiplieskė neramumai ir teisėjas jau pakeistiems „Valladolid“ gynėjui Jawadui El Yamiqui, bei „Sevilla“ žaidėjui Marcosui Acuna parodė po raudoną kortelę.

„Sevilla“ neužtikrintai pradėjo naują sezoną ir per pirmas dvi rungtynes vietiniame čempionate susirinko vieną tašką ir užima 13 poziciją. Lygiai tiek pat taškų turi ir 15 vietoje esantis „Valladolid“ klubas.