Karaliaus taurės pusfinalyje - keturi L. Suarezo įvarčiai ir žeminantis "Valencia" pralaimėjimas (VIDEO)

Trečiadienį 22 valandą Lietuvos laiku "Camp Nou" stadione įvyko pirmoji Karaliaus taurės pusfinalio dvikova.

Turnyro čempionai "Barcelona" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje pasityčiojo iš "Valencia" ekipos. Katalonai, vedami Lionelio Messi ir Luiso Suarezo, į "šikšnosparnių" vartus pasiuntė net septynis įvarčius ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 7-0.

"Barca" nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir ją išlaikė iki pat pabaigos. Katalonai į priekį įsiveržė jau 7-ąją minutę, kai pasižymėjo Luisas Suarezas. Tas pats urugvajietis vos po penkių minučių pranašumą padidino iki dviejų įvarčių.

29-ąją minutę savo tikslą pasiekė ir geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi, o lyg to būtų negana, pačioje kėlinio pabaigoje "Valencia" gynėjas Shkodranas Mustafi užsidirbo raudoną kortelę ir 11 metrų baudinį. "Šikšnosparniams" pavyko išsisukti nuo ketvirto įvarčio - Neymaras nerealizavo baudinio.

Antrajame kėlinyje svečių triuškinimas tęsėsi. 59-ąją minutę L. Messi dar kartą nuginklavo varžovų vartininką, o 74-ąją minutę jau pasiekė ir "hat-tricką".

Rungtynių pabaigoje "Valencia" praleido dar du puikius įvarčius, o juos abu pelnė L. Suarezas, šiame susitikime pasižymėjęs "pokeriu".

Atsakomoji dvikova Valensijoje įvyks vasario 10-ąją dieną, tačiau "šikšnosparnius" nuo pasitraukimo iš Karaliaus taurės gali išgelbėti tik stebuklas.

"Barcelona" 7 - 0 "Valencia"
7' [1 - 0] L. Suarez
12' [2 - 0] L. Suarez
29' [3 - 0] L. Messi
59' [4 - 0] L. Messi
74' [5 - 0] L. Messi
83' [6 - 0] L .Suarez
88' [7 - 0] L. Suarez
45' Neymar ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio
45' S. Mustafi ("Valencia") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8269105" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>