Karaliaus taurės ketvirtfinalyje - "Barcelona" ir "Atletico" nesėkmės (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje sužaistos trejos pirmųjų tarpusavio kovų ketvirtfinalio rungtynės.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas "Wanda Metropolitano" stadione - Madrido "Atletico" rungtynių pabaigoje kiek netikėtai nusileido pastaruoju metu ne itin užtikrintai žaidusiai "Sevilla" komandai.

73-ąją minutę Diego Costa išvedė "Rojiblancos" į priekį, tačiau tada "Sevilla" kirto iš peties. 80-ąją minutę po Jesuso Navaso smūgio Miguelis Moya buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų.

Po išlyginamojo įvarčio "Atletico" dar bandė susigrąžinti prarastą pranašumą, tačiau 88-ąją minutę vėl buvo nubausti varžovų - Joaquinas Correa pasiuntė antrąjį tikslų smūgį į šeimininkus vartus ir išplėšė pergalę.

"Atletico" bandys atsitiesti kitą savaitę, kai jų lauks atsakomosios rungtynės Sevilijoje.

Panašią pergalę pasiekė "Valencia" ekipa, kuri namuose kovėsi su "Alaves". Pastarieji 66-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau "šikšnosparniai" neliko skolingi - po septynių minučių rezultatą išlygino Goncalo Guedesas, o į pergalę 82-ąją minutę atvedė tikslus Rodrigo smūgis.

Paskutinėse vakaro rungtynės susitiko dvi Barselonos ekipos - "Espanyol" netikėtai rezultatu 1-0 palaužė "Barcelona" futbolininkus.

61-ąją minutę Lionelis Messi turėjo galimybę išvesti "Barca" į priekį, tačiau į argentiniečio smūgį nuo 11 metrų žymos reagavo Diego Lopezas, o 88-ąją minutę jau svečius netikėtai nubaudė "Espanyol" - Oscaras Melendo tiksliu smūgiu pasiuntė priešininkus į nokdauną.

"Barcelona" kaip ir kitos komandos atsigriebti galės atsakomosiose rungtynėse.

"Atletico" 1 - 2 "Sevilla"
73' [1 - 0] D. Costa
80' [1 - 1] M. Moya (į savus vartus)
88' [1 - 2] J. Correa

"Valencia" 2 - 1 "Alaves"
66' [0 - 1] R. Sobrino
73' [1 - 1] G. Guedes
82' [2 - 1] Rodrigo
77' A. Dieguez ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 1 - 0 "Barcelona"
88' [1 - 0] O. Melendo
61' L. Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/ukMF1xsoWjA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>