Karaliaus taurės ketvirtfinalyje - "Barcelona" ir "Atletico" nesėkmės (VIDEO)

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje sužaistos trejos pirmųjų tarpusavio kovų ketvirtfinalio rungtynės.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas "Wanda Metropolitano" stadione - Madrido "Atletico" rungtynių pabaigoje kiek netikėtai nusileido pastaruoju metu ne itin užtikrintai žaidusiai "Sevilla" komandai.

73-ąją minutę Diego Costa išvedė "Rojiblancos" į priekį, tačiau tada "Sevilla" kirto iš peties. 80-ąją minutę po Jesuso Navaso smūgio Miguelis Moya buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų.

Po išlyginamojo įvarčio "Atletico" dar bandė susigrąžinti prarastą pranašumą, tačiau 88-ąją minutę vėl buvo nubausti varžovų - Joaquinas Correa pasiuntė antrąjį tikslų smūgį į šeimininkus vartus ir išplėšė pergalę.

"Atletico" bandys atsitiesti kitą savaitę, kai jų lauks atsakomosios rungtynės Sevilijoje.

Panašią pergalę pasiekė "Valencia" ekipa, kuri namuose kovėsi su "Alaves". Pastarieji 66-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau "šikšnosparniai" neliko skolingi - po septynių minučių rezultatą išlygino Goncalo Guedesas, o į pergalę 82-ąją minutę atvedė tikslus Rodrigo smūgis.

Paskutinėse vakaro rungtynės susitiko dvi Barselonos ekipos - "Espanyol" netikėtai rezultatu 1-0 palaužė "Barcelona" futbolininkus.

61-ąją minutę Lionelis Messi turėjo galimybę išvesti "Barca" į priekį, tačiau į argentiniečio smūgį nuo 11 metrų žymos reagavo Diego Lopezas, o 88-ąją minutę jau svečius netikėtai nubaudė "Espanyol" - Oscaras Melendo tiksliu smūgiu pasiuntė priešininkus į nokdauną.

"Barcelona" kaip ir kitos komandos atsigriebti galės atsakomosiose rungtynėse.

"Atletico" 1 - 2 "Sevilla"
73' [1 - 0] D. Costa
80' [1 - 1] M. Moya (į savus vartus)
88' [1 - 2] J. Correa

"Valencia" 2 - 1 "Alaves"
66' [0 - 1] R. Sobrino
73' [1 - 1] G. Guedes
82' [2 - 1] Rodrigo
77' A. Dieguez ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Espanyol" 1 - 0 "Barcelona"
88' [1 - 0] O. Melendo
61' L. Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/ukMF1xsoWjA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

• Rox

Barcai sezoną sugadinti gali tik jie patys. Pradžia tobula ir gali psihologiją pakisti koja ir atsipalaiduoti.

• Myliu_Futbola

Nu jo reikes namie pergales pora ivarciu ir nepraleist. na bet jai starta isleis gal viskas bus gerai. barcai labai sunkus machas atrode... visai be uzsidegimo zaide.. rafinha pasirode aiksteje nemanau kad bus parduotas jai leido zaisti nebent vasara 😃

• -2
  • *** ta gynyba barcos as ***, tas Digne tegul *** *** is barcos, niekur nespeja lavonas

• 0
  • Na

Nieko baisaus. Taip be ugneles kazkaip lose prastai sulose gal jau pabodo nepralaiminet. Tai sitas pralaimejimas tikekimes duos motivacijos visiems ie namuose sulos kaip tikra Barsa.

• 0
  • X

Kad tas Digne visas varzybas savo vietoj buvo ir sukovojo ir kiek kamuoliu laimejo ir suzaide, cia Pique eilinis grybas. Grubiai zaide seimininkai, ismuse turbut is veziu.. Bet ir uzsidegimo 0. Norejosi, kad nepralaimetu rungtyniu etapas testusi, bet ka padarysi, gal tai bus geras spyris i uzpakali