Karaliaus taurės aštuntfinalyje - netikėtumai © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijoje buvo septyni Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalio pirmieji susitikimai, kuriuose netrūko netikėtumu. Bene didžiausią sensaciją pateikė antrojo Ispanijos diviziono lyderiai "Valladolid", namuose 2-1 įveikę praėjusiame sezone UEFA Čempionų lygos pusfinalį pasiekusius "Villarreal" futbolininkus.

Kitas netikėtas rezultatas užfiksuotas dvikovoje tarp "Rayo Vallecano" ir Ispanijos čempionato lyderių "Sevilla". Trečiosios lygos klubas sugebėjo atsilaikyti prieš galingą Sevilijos klubo puolimą ir iškovojo lygiąsias 0-0.

Tačiau didesnio pasipriešinimo iš savo varžovų "Alaves" nesulaukė "Barcelona", dviejų Javiero Saviolos įvarčių dėka 2-0 įveikusi antrojo diviziono ekipą. Tiesa, rungtynės pasižymėjo susidūrimais tarp vietos sirgalių ir policijos, kadangi antrajame kėlinyje fanai protestavo dėl "Alaves" prezidento Dimitrijaus Pitermano vadovavimo.

Kitose rungtynėse "Zaragoza" 3-0 svečiuose sutriuškino antrojo diviziono "Malaga" vienuolikę, o La Korunijos "Deportivo" svečiuose 2-1 nugalėjo "Mallorca" futbolininkus.

Dar vienas netikėtumas vos nebuvo užfiksuotas Madrido priemiestyje, kur "Getafe" pirmavo beveik visą rungtynių laiką - Veljko Paunovičius smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį jau pirmą rungtynių minutę - tačiau Ispanijos rinktinės saugas Davidas Silva įspūdingu smūgiu 90-ą minutę išlygino rezultatą.

Vienos rungtynės buvo sužaistos antradienį - Madrido "Atletico" namuose turėjo tenkintis lygiosiomis 1-1 su "Osasuna", kadangi rungtynes baigė dešimtyje.

Dar vienos rungtynės bus žaidžiamos šiandien (ketvirtadienį) - 2005-ųjų metų taurės laimėtojai Sevilijos "Betis" namuose priims pastaruoju metu dažnai klumpantį Madrido "Real".

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės - sausio 17 dieną.

Statistika

Madrido "Getafe" 1 - 1 "Valencia"
1` [1 - 0] Veljko Paunovic
90` [1 - 1] David Silva

"Alaves" (II) 0 - 2 "Barcelona"
57` [0 - 1] Javier Saviola
80` [0 - 2] Javier Saviola

"Malaga" (II) 0 - 3 "Zaragoza"
12` [0 - 1] Sergio Garcia
50` [0 - 2] Sergio Garcia
75` [0 - 3] Oscar

"Valladolid" (II) 2 - 1 "Villarreal"
20` [1 - 0] Losada
21` [1 - 1] Jose Mari
70` [2 - 1] Llorente

"Rayo" (III) 0 - 0 "Sevilla"

"Mallorca" 1 - 2 La Korunijos "Deportivo"
56` [0 - 1] Adrian
63` [0 - 2] Sebastien Taborda
90` [1 - 2] Maxi Lopez

Madrido "Atletico" 1 - 1 Pamplonos "Osasuna"
37` [0 - 1] Pierre Webo
73` [1 - 1] Fernando Torres