Karaliaus taurė: "Sevilla" šventė pergalę, "Valencia" tenkinosi lygiosiomis (VIDEO)

Ketvirtadienį Ispanijoje sužaistos dar dvejos Karaliaus taurės ("Copa del Rey") ketvirtfinalio rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Mestalla" stadione, kur "Valencia" susigrūmė su "Las Palmas". "Šikšnosparniai" nesugebėjo pirmajame tarpusavio susitikime įrodyti savo pranašumo.

Svečiai į priekį įsiveržė 38-ąją minutę, kai į savus vartus įsimušė Wilfriedas Zahibo. 61-ąją minutę Paco Alcaceras sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau pergalės pasiekti jiems nebepavyko.

Kitose rungtynėse "Sevilla" namuose kovėsi su "Mirandes" futbolininkais. 20-ąją minutę Steveno N'Zonzi ir mačo pabaigoje Vitolo plenyti įvarčiai leido Unai Emery vadovaujamai komandai džiaugtis pergale rezultatu 2-0.

Atsakomąsias rungtynes abi poros sužais sausio 27-ąją dieną.

"Valencia" 1 - 1 "Las Palmas"
38' [0 - 1] W. Zahibo (į savus vartus)
61' [1 - 1] P. Alcacer

"Sevilla" 2 - 0 "Mirandes"
20' [1 - 0] S. N'Zonzi
90' [2 - 0] Vitolo

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8241300" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>