Karaliaus taurė: S. Ramoso vedamas "Real" įgijo pranašumą prieš "Gironą"

Karaliaus taurėje buvo sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio pirmosios rungtynės.

Pastaruoju metu vis geresnį žaidimą rodantis Madrido "Real" namuose po rezultatyvios kovos nugalėjo "Gironą", nors tai prieš atsakomąją dvikovą galutinių taškų dar nesudėjo.

Rungtynės šeimininkams pradėjo nesėkmingai – 7-ąją minutę Anthony Lozano pasinaudojo "Real" gynybos broku ir išvedė svečius į priekį. Visgi jau po 11 minučių po puikaus Alvaro Odriozolos perdavimo rezultatą išlygino Lucas Vazquezas.

42-ąją minutę šeimininkai jau džiaugėsi pranašumu, kai 11 metrų baudinį vėl "panenka" stiliumi realizavo komandos kapitonas Sergio Ramosas.

Antrajame kėlinyje "Real" ir toliau dominavo, tačiau 65-ąją itin kvailą baudinį prie savo vartų užsdirbo Marcosas Llorente, po kampinio kamuolį numušęs ranka. "Girona" gavo progą mušti 11 metrų baudinį ir tai padarė sėkmingai – rezultatas vėl tapo lygus.

Visgi "Real" nebuvo nusiteikęs savo aikštės palikti be pergalės ir jau 77-ąją minutę pranašumą sugrąžino tas pats S. Ramosas, šį kartą pasižymėjęs smūgiu galva.

Itin svarbų ketvirtąjį įvartį po trijų minučių įmušė Karimas Benzema. Reikšmingesnių įvykių rungtynėse nebeįvyko ir šeimininkai triumfavo rezultatu 4:2.

Kitoje ketvirtfinalioje poroje Barselonos "Espanyol" ir Sevilijos "Real Betis" išsiskyrė lygiosiomis.

Atsakomosios rungtynės įvyks kitą savaitę.

"Real Madrid" 4 - 2 "Girona"
7' [0 - 1] A. Lozano
18' [1 - 1] L. Vazquez
42' [2 - 1] S. Ramos (11 m. baudinys)
66' [2 - 2] A. Granell (11 m. baudinys)
77' [3 - 2] S. Ramos
80' [4 - 2] K. Benzema

"Espanyol" 1 - 1 "Real Betis"
27' [1 - 0] B. Iglesias
81' [1 - 1] A. Sanabria