Karaliaus taurė: „Real“ ketvirtfinalyje po pratęsimo triumfavo Madrido derbyje © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiame Karaliaus taurės ketvirtfinalio mače Madrido „Real“ namuose po pratęsimo rezultatu 3:1 palaužė Diego Simeone treniruojamus „Atletico“ futbolininkus.

„Matrasiniai“ sugebėjo šiose rungtynėse į priekį išsiveržti pirmieji, pelnydami įvartį 19 minutę. Po Nahuelio Molina perdavimo pasižymėjo Alvaro Morata.

Madrido „Real“ rezultatą išlygino 79 minutę, kuomet puikiu įvarčiu pasižymėjo Rodrygo. Rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo metu savo pranašumą įrodė „karališkasis“ klubas. 99 minutę „Atletico“ gynėjui Stefanui Savičiui buvo parodyta antra geltona kortelė ir svečiai turėjo rungtynes pabaigti mažumoje. Savo kiekybinę persvarą „Real“ akimirksniu pavertė įvarčiu, kai 104 minutę po kamuolį į oponentų vartus pasiuntė Karimas Benzema.

Galutinį tašką šioje akistatoje padėjo Vinicius Junioras, kuris 120+1 minutę pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.

Kartu su Carlo Ancelotti auklėtiniais kelialapius į Karaliaus taurės pusfinalį iškovojo ir „Osasuna“, Bilbao „Athletic“, bei „Barcelona“.