Karaliaus taurė: "Real Betis" iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą prieš "Valencia"

Ketvirtadienį vakare Karaliaus taurės turnyre buvo sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios rungtynės.

"Benito Villamarin" stadione, kuriame ir įvyks finalas, susitiko vietos Sevilijos "Real Betis" prieš "Valencia". Net dviejų įvarčių pranašumą turėję andalūzai subyrėjo mačo pabaigoje ir turėjo tenkintis lygiosomis 2:2.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Lorenas išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Joaquinas.

Visgi "Valencia" nenuleido rankų ir 70-ąją minutę sušvelnino atsilikimą – pasižymėjo Denisas Čeryševas. Mačo pabaigoje "šikšnosparniai" žaidė agresyviai ir per pridėtą laiką pasiekė itin svarbų išlyginamąjį įvartį.

Svečių gretose rungtynių herojumi tapo po mačo su "Barcelona" jau spėjęs atsigauti Kevinas Gameiro.

Atsakomosios rungtynės "Mestalla" stadione įvyks vasario 28-ąją dieną.

"Real Betis" 2 - 2 "Valencia"
45' [1 - 0] Loren
54' [2 - 0] Joaquin
70' [2 - 1] D. Čeryšev
90+2' [2 - 2] K. Gameiro