Kanada namuose įveikė JAV ir priartėjo prie pasaulio čempionato © JumpStory nuotr.

Kanados futbolo rinktinė artėja prie sugrįžimo į pasaulio čempionatą po 36 metų pertraukos.

Svarbiose kvalifikacijos rungtynėse kanadiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 palaužė JAV rinktinę.

7-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė „Bešiktaš“ puolėjas Cyle'as Larinas, o per pridėtą rungtynių laiką, rungtynių pabaigoje lemiamą tašką padėjo Samas Adekugbe.

Talentingą kartą auginanti Kanados rinktinė šiuo metu Šiaurės ir Centrinės Amerikos grupėje atrankoje į PČ užima 1-ąją nuo Panamos turėdama 5 taškų pranašumą.

Panama yra 4-oje vietoje, kuri garantuoja papildomą kvalifikaciją į PČ.

Pirmas tris vietas užima Kanados, JAV ir Meksikos rinktinės. Šios vietos garantuoja tiesiausią kelią į pasaulio čempionatą Katare.

Šiandien taip pat Panama iškovojo svarbią pergalę, kuomet 3:2 įveikė Jamaikos rinktinę.