Kaip Čempionų lygos komandų treneriai reagavo į ketvirtfinalio burtus? © REY/MARCA/SIPA nuotr.

Penktadienį UEFA būstinėje buvo ištraukti Čempionų lygos likusių atkrintamųjų burtai, kurie suskirstė komandas į ketvirtfinalių poras bei bendrai į atkrintamųjų medį.

Ką po burtų kalbėjo komandų treneriai?

Madrido „Atletico“ – Dortmundo „Borussia“

„Atletico“ treneris Diego Simeone išskyrė pirmų rungtynių svarbą: „Mes žaisime prieš sudėtingą varžovą, vokiečiai visada yra stiprūs, atsakomajame mače atmosfera bus puiki, todėl mums būtina sužaisti geras pirmas rungtynes prieš komandą, kuri yra panašioje situacijoje, kaip ir mes, bus nelengva.

„Borussia“ treneris Edinas Terzičius pritarė savo kolegai iš Madrido: „Mes laukiame to. Burtai buvo įdomūs. Nekantraujame vykti į Madridą, kur susitiksime su stipriu varžovu. „Atletico“ atkrintamosiose yra visiškai kitas žvėris, kurį reikia nugalėti. Reikia pasiekti rezultatą Madride ir tuomet Dortmunde susikurti panašią magišką naktį, kaip tai atsitiko prieš dvi dienas.“

Pirmos rungtynės vyks balandžio 10 dieną, antrosios – balandžio 16.

„Barcelona“ – PSG

Xavi prieš serijos pradžią teigia, kad „Barcelona“ yra autsaideriai: „Jie turbūt yra favoritai, vien dėl didelių sumų, išleistų transferuose pastaruoju metu, tačiau mūsų pusėje yra istorija su daugybę Čempionų lygos trofėjų. Tai yra vienas iš sudėtingiausių varžovų, tačiau aš esu tikras, kad mes turime pakankamai argumentu, norint kovoti prieš juos.

PSG treneris Luisas Enrique oficialaus komentaro dar nedavė. Visgi, anot Ispanijos spaudos, strategas norėjo ketvirtfinalyje gauti būtent savo buvusią ekipą „Barceloną“.

Pirmos rungtynės vyks balandžio 10 dieną Paryžiuje, antrosios – balandžio 16 d. Barselonoje. 

Madrido „Real“ – „Manchester City“

„Man City“ strategas Pepas Guardiola „Real“ įvardino kaip šio turnyro karalius: „Tai tampa kaip tradicija, trečius metus paeiliui žaisime prieš turnyro karalius. Madrido „Real“ yra sudėtingi varžovai, tačiau taip pat būtų buvę su „Barcelona“, „Bayern“, „Arsenal“, bet kuriuo klubu, taip pat ir „Atletico“. Šis turnyras yra labai sudėtingas, todėl ir pagalvojau: „Mūsų varžovas Madrido „Real“? Gerai.“ Bandysime laimėti ir vėl, tik tiek.“

C. Ancelotti sakė: „Aš neįsivaizduoju, ar „Manchester City“ klube kažkas yra sunerimęs dėl šių burtų. Mes esame optimistiški, nesusirūpinę. Žaisime su dideliu pasitikėjimu. Vienais metais laimėjom, o po metų triumfavo jie, pamatysime. Mes esame alkani ir geresnėje kondicijoje nei kada nors esame buvę. 

„Real“ strategas taip pat atskleidė, kad ketvirtfinalyje su „Manchester City“ karališkajam klubui jau gali padėti Ederis Militao su Thibaut Courtois, kurie yra iškritę iš rikiuotės nuo sezono pradžios.

Pirmosios rungtynės vyks balandžio 9 dieną Madride, antrosios – balandžio 17 d. Mančesteryje. 

Londono „Arsenal“ – Miuncheno „Bayern“

„Bayern“ vairininkas Thomasas Tuchelis išskyrė „Arsenal“, kaip vieną geriausių Europos komandų: „Prieš mus tikrai yra sudėtingiausias kelias, kokį tik galima įsivaizduoti – dabar mes žaisime prieš vieną geriausių Europos komandų. „Arsenal“ žaidžia aukšto lygio futbolą stabiliai jau du metus. Tai yra neįtikėtina, pavojinga komanda, pelnanti daug įvarčių, tačiau mes būsime pasiruošę. Žinome savo savybes.“

Kadangi šį savaitgalį „Arsenal“ nežaidžia oficialių rungtynių, Mikelis Arteta savo komentaro nepateikė.

Pirmosios rungtynės vyks balandžio 9 dieną Londone, atsakomosios – balandžio 17 d. Miunchene.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB