Kai apsisuka stalai: J. Cuadrado ir R. Lukaku situacija © AP nuotr.

Juanas Cuadrado ir Romelu Lukaku papuolė į labai įdomią situaciją Italijoje. 

Balandžio 4 dieną, „Coppa Italia“ pirmosiose pusfinalio rungtynėse tuometinis „Inter“ žaidėjas Romelu Lukaku labai stipriai susikivirčijo su Juanu Cuadrado.

Tose rungtynėse pasitaikė ir rasistinių išpuolių prieš belgą. Jam buvo parodyta antra geltona kortelė, o Cuadrado susilaukė raudonos už nesportinį elgesį.

Kitą sezoną šie vyrai gali būti apsikeitę stovyklomis.

Aišku tai, kad J. Cuadrado pasirašė vienerių metų sutartį su „Inter“. Tuo metu R. Lukaku yra labai stipriai siejamas su „Juventus“ klubu – bene vieninteliu šiuo metu variantu puolėjui likti Europoje. 

Negana to, 30-metis puolėjas antradienį sulaukė rimtos žinutės iš „Inter“ fanų grupuotės „Curva Nord“.

„Niekada daugiau nesusimatysime, Lukaku. Tu mus visus išdavei. Mes tave visada gynėme, ypatingai sunkiais momentais, o dabar tu mus padūrei“, – rašė „Nerazzurri“ fanai.

„Tu save parduodi tam, kuris pasiūlo daugiausiai pinigų, po to, kai pabučiavai mūsų komandos ženklelį. Tu nesi tikras vyras.“

Tiesa, „Juventus“ fanai prie klubo bazės irgi pareiškė nepasitenkinimą, teigdami, kad nenori Lukaku matyti savo sudėtyje. Ši transferų saga artimiausiu metu turėtų išsispręsti, nemažai priklausys ir nuo Dušano Vlahovičiaus ateities Turino klube.