Ukrainiečiai pratęsimo pabaigoje palaužė švedus ir žengė į EURO 2020 ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Antradienį sužaistas paskutinis EURO 2020 aštuntfinalio mačas, po kurio paaiškėjo visos ketvirtfinalio dalyvės.

Paskutinioji į aštuntfinalį žengė Ukraina, kuri po pratęsimo rezultatu 2:1 palaužė švedus.

Mačas sėkmingiau prasidėjo ukrainiečiams, kurie į priekį išsiveržė 27-ąją minutę po Oleksandro Zinchenko tikslaus smūgio.

Rezultatą švedai išlygino 43-ąją minutę, kuomet tolimu smūgiu pasižymėjo Emilis Forsbergas.

Tas pats E. Forsbergas antrajame kėlinyje dukart pataikė į vartų konstrukciją, o savųjų šansų turėjo ir Ukraina, tačiau po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 1:1, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimas itin nesėkmingai prasidėjo švedams – 98-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Marcusas Danielsonas.

Skandinavai ilgą laiką laikėsi mažumoje, tačiau 121-ąją minutę ukrainiečiams pergalę atnešė Artemo Dovbyko įvartis.

Ketvirtfinalyje ukrainiečių laukia Anglijos barjeras.