K. Zouma dėl traumos praleis visą likusį sezoną ir EURO 2016 pirmenybes

Londono "Chelsea" klubo ir Prancūzijos rinktinės stovyklose - liūdnos žinios. Visu gražumu šį sezoną "mėlynųjų" ekipoje atsiskleidęs centro gynėjas Kurtas Zouma dėl traumos nežais iki šešių mėnesių.

21-erių metų futbolininkas jau kurį laiką sudarė vidurio gynėjų porą su patyrusiu Johno Terry. Prancūzui pavyko nukonkuruoti Gary Cahillą, tačiau sekmadienį po nesėkmingo nusileidimo rungtynėse prieš "Manchester United" gynėjo likusio sezono planai baigėsi.

"Chelsea" patvirtino, kad K. Zouma plyšo kelio raiščiai, todėl jam prireiks operacijos. Dėl šios traumos prancūzas privalės praleisti likusią sezoną dalį bei tėvynėje vasarą įvyksiančias Europos čempionato pirmenybes. Beveik buvo neabejojama, kad buvęs "Saint-Etienne" klubo žaidėjas sulauks pakvietimo iš Prancūzijos rinktinės.

"Chelsea" futbolo klubo medikai atliko tyrimus su Kurtu Zouma ir po jų paaiškėjo, kad jam plyšo priekiniai kelio raiščiai. Futbolininkui per artimiausias 48 valandas bus atlikta operacija ir manoma, kad po jos negalės rungtyniauti maždaug šešis mėnesius", - rašoma oficialiame klubo pareiškime.

2014 metų vasarą į "Chelsea" atvykęs K. Zouma šį sezoną sužaidė 32 rungtynes ir pelnė du įvarčius.