K. Vicuna tikras – „Trakai“ žengė didelį žingsnį į priekį

UEFA Europos lygos atrankos II etapo atsakomosiose rungtynėse senosios sostinės riteriai „Trakai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Belgrado „Partizan“ ekipa ir dėl pralaimėjimo išvykoje 0:1 į kitą etapą nepateko. „Trakų“ įvartį šiose rungtynėse pelnė Jevgenijus Osipovas.

„Aišku, apmaudu baigti pasirodymą Europoje, tačiau įvertinus „Partizan“ ekipos lygį, galime didžiuotis tuo, ką padarėme. Svarbiausia, kad žaisdami mes jautėme malonumą, o nuo pirmųjų rungtynių su „Cefn Druids“ iki dabar padarėme milžinišką pažangą“, – po rungtynių ramiai apie pasirodymą kalbėjo „Trakų“ kapitonas Valdemaras Borovskis.

Pirmi išsveržę į priekį, trakiškiai atsakomąjį įvartį praleido, kai pirmame kėlinyje buvo sužaistos 47 min. 20 sek.

„Partizan“ yra labai gera komanda, tačiau mums į kitą etapą kelią užkirto kvailas įvartis. Iš tikro po tokių rungtynių sunku kalbėti“, – sakė po pertraukos į žaidimą įsiliejęs Etienne'as Mukanya.

Antrasis kėlinys buvo kitoks. 53 minutę serbai liko mažumoje ir nuo tos akimirkos „Trakų“ futbolininkai visiškai perėmė kamuolio kontrolę. Deja, tai nepadėjo nei kurti progų, nei mušti įvarčių.

„Buvo tikėjimas, kad galime tai padaryti, tačiau „Partizan“ gynėjai yra labai aukšto lygio – jie susispaudė ir mums juos įveikti buvo per sunku. Vis tik, savo vaikinais aš didžiuojuosi. Jie atidavė širdį, kovojo labai gerai, gaila, kad šiek tiek pritrūko“, – rungtynes komentavo „Trakų“ vyriausiasis treneris Kibu Vicuna.

Šios lygiosios užbaigė „Trakų“ Europos kampaniją, kuri tęsėsi šešias savaites. Nuo šiol visa koncentracija – į A lygą.

„Jei atvirai, kol kas apie tai negalvojau – visą dėmesį skyriau šioms rungtynėms. Dabar turėsime šiek tiek laiko atsigauti ir, neabejotinai, ruošimės Lietuvos čempionatui. Man atrodo, per šias šešias savaites mes žengėme didelį žingsnį, ieškodami savo stiliaus, todėl turime tas paieškas tęsti ir toliau“, – sakė K. Vicuna.