K. Sarsanija: naujasis "Stumbras" bus grėsme visiems A lygos klubams

Du įvarčius pelnęs Klaipėdos „Atlantas“ neišsaugojo turėjo pranašumo ir leido Kauno „Stumbrui“ išlyginti rezultatą antrojo kėlinio viduryje‬, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę mačo pabaigoje, standartinės situacijos metu pasižymėjus Evaldui Razuliui - 3:2 (2:1).

Uostamiesčio komandos vyr. treneris Konstantinas Sarsanija pripažino, kad „Atlantas“ blogai pradėjo rungtynes ir žaisti pradėjo tik po pavojingo „Stumbro“ momento.

„Turėjome iniciatyvą ir pirmajame kėlinyje įmušėme dusyk, todėl ramiai valdėme rungtynes, bet klaida aikštės viduryje pasibaigė sau pelnytu įvarčiu. Patys pasisunkinome rungtynes. Antrajame kėlinyje turime momentų, jų neišnaudojame, o jie įmuša. Galima sakyti, kad per rungtynes jie tris kartus priartėjo prie mūsų vartų, bet du įvarčius pasiekė“, - kalbėjo treneris.

Pasak jo, buvo svarbu iškovoti pergalę ir neprarasti taškų, išliekant lenktynėse dėl pirmosios vietos.

„Sveikinu vaikinus, nors rūbinėje pasakiau, kad, pirmaujant 2:0, reikia ramiai sužaisti iki pabaigos. Juolab, kad rungtynės sekėsi, jas kontroliavome. Bet mūsų komanda jauna, dar mokosi ir tai bus pamoka ateičiai. Šiandien „Stumbras“ buvo nauja, agresyvi komanda. Stengiasi kovoti dėl kamuolių, žaisti greitai, todėl bus nepatogus varžovas ir atims taškų iš daugelio ypač namuose. Manau, jie žaidžia teisingai. Demonstruojamas futbolas yra artimas portugališkam, paremtam kova ir individualiomis dvikovomis. Toks žaidimas mums yra pažįstamas, tokio ir laukėme“, - pokyčius kauniečių stovykloje įžvelgė K.Sarsanija

Saugas Dovydas Norvilas teigė, kad kovingose rungtynėse netrūko kietų dvikovų ir džiaugėsi, kad spaudimas rungtynių gale virto pergalingu įvarčiu

„Praleidome įvartį „į rūbinę“, o antrajame kėlinyje įjungė apšvietimą, kuris „davė“ per akis, buvome apsnūdę. Privertė „Stumbras“ vėl įsijungti į žaidimą. Būtent jie mus ir pažadino, įmušdami antrą įvartį. Jei būtume išvykoje praradę taškus, būtu sunku kovoti dėl prizinių vietų. Tokiose rungtynėse reikia tik laimėti, barstyti taškų negalime“, - kalbėjo futbolininkas.

D.Norvilo teigimu, pasikeitęs „Stumbras“ žaidė namie, todėl buvo dar kovingesnis.

„Komanda sustiprėjusi. Jei visiems duos tokią kovą, žiūrovai bus patenkinti jų žaidimu“, - tvirtino atlantietis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • madrid

  sarsanija sako-sarsanija zino stumbras

  • 0
 • madrid

  sarsanija sako-sarsanija zino stumbras

  • 0
 • madrid

  sarsanija sako-sarsanija zino stumbras

  • 0

Kitos naujienos