K. Sarsanija atsiprašė "Lietavos" už prastą aikštės kokybę

Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo antrą pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“, namuose po nelengvos kovos įveikdamas Jonavos „Lietavą“.

Konstantinas Sarsanija dėkojo futbolininkams už parodytą charakterį, nepaisant to, jog aikštė neleido pademonstruoti geriausio žaidimo.

„Ant tokios aikštės buvo labai sunku žaisti, kamuolys šokinėja, kupstai. Noriu atsiprašyti „Lietavos“, kadangi reikėjo juos priimti ir mums patiems buvo labai sunku. Turime gerą potencialą puolime, tačiau tam reikalinga gera aikštė.

Esu dėkingas vaikinams, jog jie ištraukė šias rungtynes, kur reikėjo pastoviai kautis ne tik su varžovais, bet ir su aikšte. Džiaugiuosi, kad šiandien laimėjome. Deja, vaikinai, išėję į aikštę po keitimo, vėl nesustipino žaidimo. Aiškinsimės kodėl“, – teigė treneris iš Rusijos.

K. Sarsanijai taip pat nepatiko atkarpa mačo pabaigoje, kai jonaviečiai uždirbo 11 metrų baudinį ir sukūrė keletą aštrių atakų: „Jeigu norime būti gera komanda, negalime leisti, jog paskutines 15 minučių aikštėje vyrautų chaosas. Neturime teisės išsimušti iš savo taktinės schemos – tai man nepatiko ir mes tai išsiaiškinsime.“

Ovidijus Verbickas džiaugėsi, jog į centrinį miesto stadioną pavyko sugrįžti pergalingai ir teigė nesitikėjęs, kad jam pavyks pasižymėti pirmo įvarčio metu.

„Iškovota pergalė – tikrai geras sugrįžimas. Manau, nudžiuginome sirgalius, nors aikštė tikrai buvo labai sunki. Negalėjome pilnai žaisti savo futbolo, teko mušti tiktai į priekį, dėl to aikštėje buvo daug kovos. Du įmušti įvarčiai pasako, kad antras kėlinys buvo tikrai geresnis nei pirmas.

Man pačiam iš tikro atrodė, kad kamuolys skriejo už vartų. Atliko labai suktą perdavimą ir įskrido į vartus. Kažkaip netikėtai, pats iš tikro netikėjau. Smagu, kad įkrito į vartus – pasisekė iš tikro. Reikėjo įmušti trečią įvartį ir tada viskas būtų aišku. Jei vieną būtume praleidę, būtų sunku iki paskutinių minučių“, – pasakojo atlantietis. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos