K. Mbappe vedama PSG sutriuškino "Lyon" ir žengė į Prancūzijos taurės finalą

Paryžiaus "Saint-Germain" išvykoje sutriuškino "Lyon" komandą ir užsitikrino vietą 2020 m. Prancūzijos taurės finale.

Thomo Tuchelio auklėtiniai, praleidę ankstyvą įvartį, nepasimetė ir varžovams atsakė penkiais tiksliais smūgiais – pergalė rezultatu 5:1.

11-ąją minutę "Lyon" įgijo pranašumą, tačiau vos po trijų minučių rezultatą išlygino Kylianas Mbappe.

"Lyon" planus šiose rungtynėse sujaukė Fernando Marcalas, 61-ąją minutę už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės. Nuo šio momento ir prasidėjo šeimininkų nuopuolis.

Po įvartį antrajame kėlinyje smeigė Neymaras su Pablo Sarabia, o K. Mbappe pasižymėjo dukart ir stadioną paliko savo sąskaitoje turėdamas "hat-tricką".

PSG dėl Prancūzijos taurės trofėjaus finale susikaus su "Saint-Etienne" arba "Rennes" klubu.