K. Mbappe pateikė atsakymą dėl keistų E. Martinezo veiksmų © PA nuotr.

Kylianas Mbappe vakar grįžo į aikštę vos po 10 dienų nuo pasaulio čempionato finalo, kuriame Prancūzija nusileido Argentinos rinktinei.

23-ejų prancūzas grįžo pergalingai. Jo 11 metrų baudinys paskutinę minutę išplėšė 2:1 pergalę prieš „Strasbourg“ futbolininkus, nepaisant Neymaro išvarymo antrojo kėlinio viduryje.

Po rungtynių K. Mbappe pakomentavo nepagarbų Argentinos ir Emiliano Martinezo šventimą gimtoje šalyje po PČ finalo.

„Tu visada turi būti sąžiningas žaidėjas, o Argentinos ir Martinezo šventimas nėra mano problema, neššvaistau energijos tokiems beprasmiškiems dalykams“, – sakė puolėjas.

„Po finalo kalbėjau su Leo, pasveikinau jį, tai buvo jo gyvenimo uždavinys, taip pat kaip ir mano, tačiau man nepasisekė.

Dabar man yra svarbiausia atiduoti visą save klubui, o tuomet lauksime Leo sugrįžimo, jo įvarčių ir jo indelio į pergales“, – kalbėjo K. Mbappe.

Priminsime, kad Argentinoje buvo deginamas „Mbappe karstas“, tuo metu Emiliano Martinezas dainavo dainą apie mirusį Mbappe, o tėvynėje nešiojo lėlę su PSG puolėjo veidu.