K. Mbappe: man pasisekė, kad esu "Monaco" klube

Kylanti Prancūzijos futbolo žvaigždė Kylianas Mbappe mano, kad jam pasisekė "Monaco" klube, jog jau karjeros pradžioje turi galimybę sudaryti puolimo duetą su Radameliu Falcao.

18-metis puolėjas šį sezoną tapo tikru futbolo atradimu - per sužaistas 38 rungtynes jis pelnė 24 įvarčus, o jo atstovaujama "Monaco" kovoja dėl "Ligue 1" čempionų titulo ir yra UEFA Čempionų lygos pusfinalyje.

K. Mbappe duodamas interviu uefa.com svetainei kalbėjo apie sėkmę karjeros pradžioje, būsimą susirėmimą su Turino "Juventus" ir nepramušamą Gianluigi Buffoną.

"Esu pats laimingiausias žaidėjas savo komandoje", - sakė K. Mbappe. - Man pasisekė, kad jau pačioje karjeros pradžioje galiu žaisti kartu su Radameliu Falcao. Jis jau yra įrodęs savo vertę kaip žaidėjas - pasiekė įspūdingą įvarčių skaičių".

"Nuo pat vaikystės svajojau vieną dieną žaisti Čempionų lygoje. Žiūrėdavau kiekvienas šio turnyro rungtynes, jas, žinoma, žiūriu ir iki pat šiol. Man yra didžiulė garbė, kad dabar pats galiu būti šiame turnyre.

Mūsų laukia galingas varžovas. Visi žino šio klubo istoriją, jo pasiekimus ir žaidėjus, kurie yra šio klubo dalis. "Juventus" įrodė kokia puiki komanda yra, kai eliminavo vienus turnyro favoritų "Barcelona", - apie Čempionų lygą ir būsimą pusfinalio kovą su "Juve" kalbėjo K. Mbappe.

Galiausiai keletą žodžių K. Mbappe tarė ir apie 39-erių metų Gianluigi Buffoną, kuris su Italijos rinktine ruošėsi 1998 metų pasaulio čempionatui, kai būsimas jo oponentas dar tebuvo ką tik išvydęs pasaulį.

"Buffonas? Jis yra vartininkas, įsirašęs savo vardą į futbolo istoriją. Jis - vienas geriausių planetos vartininkų. Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę žaisti prieš jį. Kiekvieną dieną sunkiai dirbti dėl tokių momentų, o kai jie ateina, nori atiduoti viską, jog įveiktum žaidėjus prieš kuriuos svajojai rungtyniauti", - pridūrė prancūzas.

"Juventus" ir "Monaco" pirmoji pusfinalio dvikova įvyks trečiadienį vakare.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos