K. Mbappe gavo raudoną kortelę, bet PSG vis tiek pateko į lygos taurės finalą (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis Prancūzijos lygos taurės pusfinalis, kuriame "Rennes" komanda namie priėmė "Paris Saint-Germain". Aukščiausiojo diviziono lyderiai leido pailsėti Edinsonui Cavani, tačiau kelialapiu į finalą pasirūpino jo komandos draugai.

Sostinės futbolininkai sau įprastai žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį, nors varžovai jiems visiškai dominuoti ir neleido. Šis pranašumas švieslentėje ėmė atsispindėti jau pirmojo kėlinio viduryje, kai puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės ribos pasižymėjo Thomas Meunier.

Iškart po pertraukos Kylianas Mbappe manė PSG pranašumą padvigubinęs, bet jo įvartis nebuvo įskaitytas. Tiesa, dėl to didelių problemų nekilo, nes jau netrukus pasižymėjo Marquinhosas, o jo įkandin pasekė po keitimo pasirodęs Giovani Lo Celso.

Dar po kelių akimirkų be įvarčio likęs Mbappe sugebėjo užsidirbti raudoną kortelę už grubią pražangą prieš Mikaelį Lesage'ą ir buvo pašalintas iš aikštės.

Be jo likę paryžiečiai daugiau tikslių smūgių neatliko, o debiutinį po įvartį įmušus Diafra Sakho bei Sanjinui Prčičiui rungtynės baigėsi rezultatu 3-2.

Antrojo pusfinalio mačas tarp "Monaco" bei "Montpellier" vyks rytoj.

"Rennes" 2 - 3 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 24' Thomas Meunier
[0-2] 54' Marquinhos
[0-3] 58' Giovani Lo Celso
63' Kylian Mbappe ("Paris Saint-Germain") pašalintas iš aikštės
[1-3] 85' Diafra Sakho
[2-3] 90' Sanjin Prčič

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10903581" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>