K. Mbappe dublis nutiesė prancūzams kelią į aštuntfinalį © AP nuotr.

Prancūzija nutraukė pasaulio čempionų prakeiksmą ir užtsitikrino vietą pasaulio čempionato aštuntfinalyje.

Šeštadienio vakarą vykusiame pasaulio čempionato D grupės mače Prancūzija rezultatu 2:1 palaužė Danijos futbolininkus.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo prancūzai, tačiau savaisiais šansais jie nepasinaudojo ir komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 61 minutę. Po puikaus Theo Hernandezo perdavimo į vartus pasiuntė Kylianas Mbappe.

Tačiau Didier Deschampso auklėtiniai savo persvara pasidžiaugė vos 7 minutes. Danijos rinktinės vidurio gynėjas po pakelto kampinio smūgiu galva nuginklavo oponentų vartininką Hugo Llorisą ir rezultatas tapo 1:1.

Visgi prancūzai 86 minutę sugebėjo pelnti pergalingą rungtynių įvartį, o įvartį pelnė dublį į savo sąskaitą įsirašęs Kylianas Mbappe. Puolėjas po Antoine'o Griezmanno perdavimo iš krašto šlaunimi nukreipė kamuolį į vartus.

Po šių rungtynių D grupėje Prancūzija užsitikrina vietą kitame etape ir su 6 taškais stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu danai užima trečią poziciją ir sekančiame ture norint išsaugoti šansus patekti į aštuntfinalį turės žūtbūt pasiekti pergalę prieš Australijos futbolininkus.