K. Hondos debiutas – įvartis ir triuškinanti „Sūduvos“ pergalė © FK Sūduva facebook nuotr.

Vienas garsiausių kadanors Lietuvoje žaidusių futbolininkų Keisuke Honda pagaliau debiutavo A lygoje ir Marijampolės „Sūduvos“ gretose.

Rungtynėse namie „Sūduva“ 4:0 įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.

Pirmasis rungtynėse pasižymėjo Olivieris Rommensas pirmajame rungtynių kėlinyje.

Antrajame kėlinyje savo debiutą K. Honda pažymėjo įvarčiu, kai baudos aikštelėje nuginklavo „Bangos“ vartininką.

75-ąją minutę japonas buvo pakeistas po tikrai gero debiuto „Sūduvos“ gretose.

Dar du įvarčius vėliau pelnė Marijampolės „Sūduvos“ komanda – Nicholas Taravelis ir Alexandros Gargalatzidis pasižymėjo.

Po šios pergalės Marijampolės klubas padidino savo pranašumą prieš „Žalgirį“ net iki 8 taškų. Tiesa, Vilniaus ekipa dar turi dvi rungtynes atsargoje.

Kitose rungtynėse šiandien Kauno rajono „Hegelmann-Litauen“ namuose 1:1 sužaidė su Telšių „Džiugo“ komanda.