K. Hjulmandas: „Labai skaudu, kad viskas buvo išspręsta tokiu būdu“ © AP nuotr.

Danijos rinktinė liko per žingsnį nuo EURO 2020 finalo.

Skandinavai trečiadienio vakarą „Wembley“ stadione tik po pratęsimo rezultatu 1:2 turėjo pripažinti Anglijos rinktinės pranašumą.

Lemiama tapo 104-oji mačo minutė, kuomet 11 metrų baudinio nerealizavęs Harry Kane'as pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Vis tik pats 11 metrų baudinys itin supykdė Danijos rinktinės trenerį Kasperą Hjulmandą, kuris apgailestavo, kad jo komandos žygį nutraukė, anot jo, neteisingas teisėjo sprendimas.

„Esame labai nusivylę ir kol kas sunku kažką pasakyti. Galbūt, po kelių dienų viską pakomentuoti bus gerokai lengviau.

Labai liūdna, kadangi buvome prie pat finalo. Mums labai skaudu, kad viskas buvo išspręsta tokiu būdu. Tai buvo baudinys, kuris neturėjo būti skirtas ir tai mane pykdo labiausiai.

Viena yra pralaimėti rungtynes geresnei komandai, tačiau toks pralaimėjimas yra be galo skaudus. Labai nesmagu iš turnyro iškristi tokiu būdu“, – kalbėjo K. Hjulmandas.