K. Benzemos ir Viniciaus duetas atvedė „Real“ į dar vieną pergalę © JumpStory nuotr.

Madrido „Real“ iškovojo svarbią pergalę Ispanijos čempionate po patirto pralaimėjimo praeitą savaitę išvykoje prieš „Getafe“ ekipą.

Šiandien „karališkąjį klubą“ jau ne pirmą kartą šiame sezone į pergalę atvedė Viniciaus ir Karimo Benzemos duetas, namuose „Real“ 4:1 laimėjo prieš „Valencia“ komandą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje. Casemiro išprovokavo 11 m baudinį, kurį sėkmingai realizavo K. Benzema. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Vinicius.

61-ąją minutę „Real“ jau įgijo triuškinantį pranašumą – 3:0. K. Benzema išvedė Marco Asensio į patogią vietą smūgiuoti, tačiau ispano smūgį atlaikė „Valencia“ vartininkas Jasperas Cillessenas. Visgi kamuolys taip atšoko, kad Vinicius prie kamuolio suskubo pirmas ir įmušė trečiąjį komandos įvartį.

Rungtynių gale „Valencia“ sušvelnino rezultatą po 11 m baudinio. Goncalo Guedeso smūgį atlaikė Thibaut Courtois, tačiau čia portugalas visgi sugebėjo atšokusį kamuolį pasiųsti į vartus.

88-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo K. Benzema. Prancūzas, beje, šiame mače tapo 4-uoju „Real“ žaidėju per visą klubo istoriją, kuris pasiekė simbolinę 300 įvarčių ribą.

Po šios pergalės „Real“ turnyrinėje lentelėje nuo „Sevilla“ ekipos bent trumpam atsiplėšė 8 taškais, tačiau rytoj pagrindiniai persekiotojai gali tą pranašumą vėl sumažinti iki 5 taškų.