K. Benzema vedamas „Real“ pasiekė revanšą prieš „Barcą“ ir žengė į „Copa del Rey“ finalą © AP nuotr.

Madrido „Real“ po 9 metų pertraukos žais „Copa del Rey“ finale.

Atsakomajame Karaliaus taurės pusfinalio mače karališkasis klubas net 4:0 sutriuškino savo principinius varžovus „Barcelona“ ir bendru rezultatu 4:1 žengė į finalą.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo katalonai, tačiau įvarčio jie pelnyti nesugebėjo.

Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką „Real“ pabėgo į kontraataką, kurios smaigalyje atsidūrė Vinicius Junioras. Puolėjas „įstumė“ kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Real“ vėl smogė – Karimas Benzemas pasižymėjo tiksliu smūgiu. Prancūzas netrukus gavo šansą pasižymėjo ir nuo 11 metrų žymos – jis dar kartą buvo tikslus.

80-ąją minutę K. Benzema savo trečiuoju įvarčiu uždarė rungtynes. Vinicius atidavė tikslų rezultatyvų perdavimą savo komandos centro puolėjui.

Prieš 9 metus, kuomet „Real“ paskutinį kartą žaidė šio turnyro finale, Garethas Bale'as pelnė legendinį įvartį, apibėgdamas Marcą Bartrą ir išplėšdamas pergalę.

Finale Carlo Ancelotti auklėtiniai susitiks su Pamplonos „Osasuna“ futbolininkais.

Šis pusfinalio mačas pasižymėjo ir aistromis. Buvo parodyta net 11 geltonų kortelių.