„Juventus“ svečiuose krito prieš „Hellas“ klubą © REUTERS nuotr.

Turino klubas Italijos pirmenybėse nelaimi trečiose rungtynėse iš eilės, o šeštadienio vakarą jie turėjo pripažinti Veronos „Hellas“ klubo pranašumą rezultatu 2-1.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai. Jau 11 minutę savo komandą į priekį išvedė Giovanni Simeone.

Argentinietis nesiruošė mažinti apsukų ir jau 14 minutę įspūdingu smūgiu iš toli įformino dublį.

Dar prieš keletą turų „pokerį“ į „Lazio“ vartus įmušęs puolėjas jau turi 8 įvarčius šiame „Serie A“ sezone ir yra antras pagal rezultatyvumą primenybėse.

Svečiai sušvelnino rezultatą, kai 80 minutę įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Weston McKennie.

Ankstyvą „nokdauną“ gavę Turino komandos futbolininkai nesugebėjo atsitiesti ir po šio pralaimėjimo „Juventus“ krenta į 9 vietą.