"Juventus" susitvarkė su "Atalanta" (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse Turino „Juventus“ didina savo persvarą prieš „Napoli“. Italijos čempionai 2:0 (1:0) įveikė „Atalanta“ ir jau turi 4 taškų persvarą prieš artimiausius persekiotojus.

Jau 20-ąją minutę „Juventus“ turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau Blaise‘o Matuidi smūgis buvo blokuotas ir „Juventus“ turėjo tenkintis kampiniu.

Nepaisant to, „Juventus“ jau išsiveržė į priekį 31-ąją minutę, kai po Douglaso Costa perdavimo nuostabiu smūgiu Gonzalo Higuainas nuginklavo Etritą Berishą.

Po pertraukos „Juventus“ turėjo dar kelias progas pasižymėti, o jų šansai tik dar labiau pagerėjo, kai Gianluca Mancini užsidirbo antrą geltoną kortelę. O jau po dviejų minučių, 81-ąją minutę, B. Matuidi atsakė į visus likusius klausimus šiose rungtynėse ir padidino „Juventus“ persvarą iki 2 įvarčių.

„Juventus“ 2:0 „Atalanta“
31‘ [1-0] G. Higuain
81‘ [2-0] B. Matuidi