"Juventus" sudavė smūgį "Inter" ambicijoms kovoje dėl čempionų titulo

Sekmadienio vakarą Turine įvyko centrinės "Serie A" turo rungtynės, kuriose "Juventus" namuose rezultatu 2:0 įveikė Milano "Inter" ekipą.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir abi komandos bandė siekti greito įvarčio.

Kiek arčiau tikslo buvo "Juventus", tačiau pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau buvo aktyvesni, o 55-ąją minutę tai pagaliau davė vaisių, kai po nedidelės sumaišties "Inter" baudos aikštelėje pirmąjį mačo įvartį pelnė Aaronas Ramsey.

"Juventus" nesiruošė mažinti apsukų ir 67-ąją minutę puikiai baudos aikštelėje varžovus suklaidinęs Paulo Dybala padvigubino savo komandos pranašumą.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir "Juventus" į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Ši pergalė Turino ekipai leido sugrįžti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Trečioje vietoje esantis "Inter" nuo lyderių atsilieka devyniais taškais, tačiau turi rungtynes atsargoje.

"Juventus" 2:0 "Inter"
55' [1:0] A. Ramsey
67' [2:0] P. Dybala