„Juventus“ rungtynių pabaigoje palaužė „Cremonense“ futbolininkus © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiame „Serie A“ mače Turino „Juventus“ išvykoje rezultatu 1:0 įveikė „Cremonense“ futbolininkus.

„Cremonense“ sugebėjo pasiūsti kamuolį į vartus rungtynių pradžioje, tačiau Emanuele Valeri įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Likusioje rungtynių eigoje pavojingesnes progas kūrė svečiai. Pirmame kėlinyje savo momentus iššvaistė Matias Soule ir Filipas Kostičius.

Antroje rungtynių pusėje „Juve“ buvo dar aštresni atakoje ir galiausiai pralaužė savo oponentų gynybą. 90+1 minutę Arkadiuszas Milikas puikiu baudos smūgiu nuginklavo oponentų vartininką ir padovanojo savo ekipai tris taškus.

Po šio susitikimo „Juventus“ išlaiko trečiąją poziciją turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu 4-6 vietas besidalinančios „Inter“, „Lazio“ ir „Roma“ ekipos turi keturiais taškais mažiau.