„Juventus“ per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias prieš „Bologna“ © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Bologna“ išvykoje apmaudžiai paleido pergalę ir rezultatu 1:1 sužaidė su Turino „Juventus“ ekipa.

Pirmąjame kėlinyje nei viena komanda nesukūrė daug pavojingų momentų ir ekipos išėjo į pertrauką švieslentėje degant nuliams.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 52 minutę. Po puikaus Roberto Soriano perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į vartus pasiuntė Marko Arnautovicius.

Už keletos akimirkų „Juve“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Vis gi, Alvaro Moratos galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

84 minutę „Bologna“ ekipos žaidėjui už paskutinės vilties pražangą buvo parodyta raudona kortelė. Tuo pat metu iš aikštės buvo išvarytas ir neadekvačiais savo veiksmais dvi greitas geltonas korteles gavęs Gary Medelis. Tad rungtynių pabaigoje svečiai liko žaisti devyniese.

Vis gi, „Juventus“ 90+5 minutę sugebėjo išnaudoti kiekybinę persvarą ir išlyginti rezultatą. Dusanas Vlahovicius smūgiu galva nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Po šių rungtynių, „Juventus“ vis dar ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Artimiausia persekiotoja „Roma“ atsilieka šešiais taškais ir yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.