"Juventus" padidino atotrūkį nuo "Napoli", "Milan" triumfavo įvarčių fiestoje, "Roma" palaužė "Inter" (VIDEO)

Sužaisti dar septyni "Serie A" mačai. Pirmajame iš jų susitiko nugalėtojo titulą ginantis Turino "Juventus" bei "Empoli".

Svečiuose rungtyniavusiems Massimiliano Allegri auklėtiniams varžovų gynybą pralaužti ilgą laiką sekėsi sunkiai, tačiau galiausiai jiems tai padaryti pavyko.

Paulo Dybala po Alexo Sandro perdavimo "bianconeri" sąskaitą atidarė sužaidus kiek daugiau nei valandą, o per ateinančias penkias minutes dar du tikslius smūgius pridėjo Gonzalo Higuainas.

Ši pergalė leido "Juvei" sustiprinti savo pozicijas turnyrinės lentelės viršūnėje, nes artimiausias persekiotojas "Napoli" nusileido Bergamo "Atalanta" klubui.

Svečiuose žaidusį Pietų Italijos klubą parklupdė dar pačioje mačo pradžioje Andrea Petagnos įmuštas įvartis.

Tuo tarpu "Bologna" ir "Genoa" akistatoje parodytos net trys raudonos kortelės. Čia galiausiai be dviejų žaidėjų likusi Bolonijos komanda varžovams pralaimėjo rezultatu 1-0, o pergalingą įvartį įmušė Madrido "Atletico" trenerio Diego Simeone sūnus Giovanni.

"San Siro" stadione sirgaliai išvydo puikų reginį, nes "Milan" bei "Sassuolo" akistatoje pelnyti septyni įvarčiai. Jau devintąją minutę šeimininkų sąskaitą atidarė Giacomo Bonaventura, tačiau antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių svečiai jau pirmavo rezultatu 3-1.

Tuomet 11 metrų baudinį realizavo Carlosas Bacca, Manuelis Locatelli rezultatą išlygino, o pergalę "rossoneri" komandai išplėšė Gabrielis Paletta. Šios neįtikėtinos pergalės dėka Vincezo Montellos auklėtiniai atsilikimą nuo "Napoli" sumažino vos iki vieno taško.

Galiausiai, vakare įvyko centrinė turo dvikova tarp "Roma" bei Milano "Inter". Joje netrūko veiksmo jau nuo pat rungtynių pradžios, nes Edinas Džeko pasižymėjo penktąją minutę.

Po bosnio įvarčio ekipos grūmėsi apylygiai, o iki mačo pabaigos likus mažiau nei 20 minučių rezultatą išlygino Everas Banega. Visgi, "giallorossi" pergalę neilgai trukus išplėšė gynėjas Kostas Manolas, kuriam tikslų perdavimą atliko Alessandro Florenzi.

"Bologna" 0 - 1 "Genoa"
44' Daniele Gastaldello ("Bologna") pašalintas iš aikštės
[0-1] 77' Giovanni Simeone
85' Santiago Gentiletti ("Genoa") pašalintas iš aikštės
87' Blerim Džemaili ("Bologna") pašalintas iš aikštės

"Cagliari" 2 - 1 "Crotone"
[1-0] 38' Davide Di Gennaro
[2-0] 56' Simone Padoin
[2-1] 90' Adrian Stoian

"Sampdoria" 1 - 1 "Palermo"
[0-1] 60' Ilija Nestorovski
90' Alessandro Gazzi ("Palermo") pašalintas iš aikštės
[1-1] 90' Bruno Fernandes

"Milan" 4 - 3 "Sassuolo"
[1-0] 9' Giacomo Bonaventura
[1-1] 10' Matteo Politano
[1-2] 54' Francesco Acerbi
[1-3] 56' Lorenzo Pellegrini
[2-3] 69' Carlos Bacca (iš 11 metrų baudinio)
[3-3] 73' Manuel Locatelli