"Juventus" klubas dar labiau atitolo nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį pasibaigus žiemos pertraukai Italijos čempionate vyko 18-o turo susitikimai. Eilinę pergalę iškovojo Turino "Juventus" klubas, tuo tarpu antroje vietoje esantis Milano "Inter" prarado du taškus sužaisdamas lygiosiomis su vienu iš lygos autsaiderių.

Čempionų titulą ginantis "Juventus" ir toliau skina pergales. Šį kartą svečiuose rezultatu 2-1 buvo įveiktas "Palermo". Nors šeimininkai rungtynių pradžioje ir buvo išsiveržę į priekį, "Juventus" legionierius iš Rumunijos Adrianas Mutu sugebėjo visiškai pakeisti rungtynių eigą ir pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius. To visiškai pakako kad Turino ekipa iškovotų sau įprastus tris taškus ir padidintų atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo iki 10 taškų.

Atitrūkti jiems leido antroje vietoje esantis "Inter", kuris svečiuose nesugebėjo įveikti "Siena" ekipos. Rungtynės baigėsi be įvarčių. Milano klubo lyderiai Adriano, Obafemi Martinsas, Dejanas Stankovičius ir daugelis kitų žaidėjų pavojingai atakavo varžovų vartus, tačiau jiems pritrūko tikslumo ir įvartis nebuvo pasiektas.

Pergalės nesugebėjo iškovoti ir dar vienas lentelės viršuje esantis klubas - "Fiorentina" išvykoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Reggina" ekipa. Jau 12 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį po to, kai kamuolį į vartus po kampinio pasiuntė "Reggina" žaidėjas Alessandro Lucarelli. Visgi šeimininkai pirmavo neilgai. Po 60 sekundžių svečių saugas Martinas Jorgensenas įvarčiu galva sugebėjo išlyginti rezultatą. Tolimesnėje rungtynių dalyje daugiau pavojingų situacijų prie varžovų vartų sukūrė "Reggina", tačiau įvarčių nebuvo įmušta ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Ir toliau itin sėkmingai Romos olimpiniame stadione rungtyniauja "Lazio" klubas. Šįkart sostinės ekipa rezultatu 4-1 sutriuškino "Ascoli" vieunolikę. Nors svečiai netikėtai pirmieji įmušė įvartį, "Lazio" žaidėjai nepalūžo ir sugebėjo atsakyti net keturiais įvarčiais ir dar labiau padidinti namuose laimėtų rungtynių skaičių.

Tuo tarpu kita sostinės ekipa "Roma" svečiuose po sunkios kovos rezultatu 1-0 įveikė čempionato autsaiderį "Treviso". Pardavus Antonio Cassano ir iš rikiuotės dėl traumų iškritus Vincenzo Montellai ir Shabani Nondai, vienintelis likęs puolėjas Romos klubo gretose buvo Francesco Totti. Tačiau ir su vienu puolėju "Roma" sugebėjo laimėti - sostinės komandai pergalę atnešė saugo Alberto Aquilani įvartis. Tai buvo pirmas šio žaidėjo įvartis "Serie A" čempionate vilkint "Roma" marškinėlius.

Sėkmingą pasirodymą čempionate tęsia "Livorno" klubas. Tuskanijos ekipa vėl pateikė staigmeną svečiuose rezultatu 2-0 įveikdama rungtynių favoritę Genujos "Sampdoria" komandą. Abu įvarčius svečiams pelnė puikiai antrą sezoną iš eeilės rungtyniaujantis Cristiano Lucarelli.

Pergalę taip pat iškovojo ir kitas čempionato "išsišokėlis" "Chievo". Veronos klubas namie 3-1 laimėjo prieš "Lecce". Daugiausiai indėlio į šeimininkų pergalę idėjo, kaip jau įprasta šį sezoną, komandos lyderis Sergio Pellissier, kuris pelnė du įvarčius.

Vienas čempionato autsaiderių "Cagliari" klubas namie sugebėjo įveikti šiemet Čempionų lygoje rungtyniavusią "Udinese". Šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 2-1, o svečiai baigė mačą devyniese. Sardinijos komandai pergalę likus vos keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos išplešė Antonio Langellos įvartis.

Nesėkmių seriją pratesė "Empoli", namuose 1-3 nusileidęs "Messina" klubui. "Empoli" klubui tai buvo jau šeštosios rungtynės iš eilės, kuomet nepavyko iškovoti pergalės.

18 turo statistika:

"%c00200" 1 - 2 "%c00038"
12` [1 - 0] Christian Terlizzi
15` [1 - 1] Adrian Mutu
34` [1 - 2] Adrian Mutu

%c00037" 0 - 0 "%c00085"

"%c00081" 1 - 1 "%c00143"
12` [1 - 0] Alessandro Lucarelli
13` [1 - 1] Martin Jorgensen

"%c00019" 4 - 1 "%c00262"
14` [0 - 1] Roberto Guana
29` [1 - 1] Paolo Di Canio
34` [2 - 1] Gaby Mudingayi
73` [3 - 1] Goran Pandev
81` [4 - 1] Igli Tare

"%c00263" 0 - 1 %c00028"
34` [0 - 1] Alberto Aquilani

"%c00070" 0 - 2 "%c00213"
7` [0 - 1] Cristiano Lucarelli
90` [0 - 2] Cristiano Lucarelli

"%c00068" 3 - 1 "%c00061"
20` [1 - 0] Sergio Pwllissier
29` [1 - 1] Gennaro Delvecchio
52` [2 - 1] Sergio Pellissier
90` [3 - 1] Andrea Zanchetta

"%c00216" 2 - 1 "%c00063"
23` [0 - 1] Roberto Sensini
38` [1 - 1] Roberto Sensini (į savo vartus)
86` [2 - 1] Antonio Langella

"%c00085" 1 - 3 "%c00214"
7` [0 - 1] Zlatan Muslimovic
35` [1 - 1] Sergio Bernardo Almiron
60` [1 - 2] Zlatan Muslimovic
75` [1 - 3] Arturo Di Napoli