„Juventus“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Sampdoria“ ekipos © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „Juventus“ išvykoje rezultatu 0:0 sužaidė su „Sampdoria“ vienuolike.

Pirmąjame kėlinyje žaidimas buvo apylygus ir abi komandos po keletą progų pelnyti įvartį. Šeimininkų gretose Mehdi Pascalis Marcelis Lerisas atrado progą smūgiui būdamas baudos aikštelėje, tačiau „Juve“ vartininkas Mattia Perinas sužaidė puikiai ir išgelbėjo savo komandą nuo praleisto įvarčio.

Puikų žaidimą pademonstravo ir priešingoje aikštės pusėje vartus gynęs Emilis Audero, kuris susitvarkė su pavojingu Juano Cuadrado bandymu.

Antrame kėlinyje „Juventus“ pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau Adrieno Rabiot įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Po šių rungtynių „Juventus“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Sampdoria“ užima 16 vietą.