"Juventus" išvargo pergalę mače su "Atalanta", "AC Milan" ir "Napoli" pasidalino po tašką

Italijoje startavo 13-asis "Serie A" turas.

Pirmosiose turo rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri išvykoje tik mačo pabaigoje rezultatu 3:1 įveikė "Atalantą".

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau 18-ąją minutę, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Musa Barrowas.

"Atalanta" į priekį išsiveržė 56-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Robinas Gosensas.

"Juventus" rezultatą išlygino 74-ąją minutę po Gonzalo Higuaino įvarčio. Tas pats argentinietis 82-ąją minutę persverė rezultatą svečių naudai.

Turino ekipos pergalę  jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Paulo Dybala.

Kitose rungtynėse "AC Milan" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Napoli" ekipa.

24-ąją minutę prie nuo vartų konstrukcijos atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Hirvingas Lozano, kuris išvedė svečius į priekį.

Rezultatą 29-ąją minutę puikiu smūgiu iš maždaug 16 metrų išlygino Giacomo Bonaventura.

"Napoli" turnyrinėje lentelėje šiuo metu užimą 7 vietą, "AC Milan" rikiuojasi 13 pozicijoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Paškustva

Šiaip gerai reik sodinti tą atalanta ir cagliari kad netyčia vėl nepatektų į čempionų lygą, o napoli laikas jau prabusti. Vakaruose pergalę LB svarbi, mlrd higuain įrode savo vertę, LB svarbu buvo sutaupius Ronaldo ir Costa neismetyt taškų, čia mūsų komanda negali būt tokią kaip barsa kai Messi nežaidžia visi fanai jau svajoja apie barsos nesėkmė, aš manau juve laimetumem serie a ir be cr7 ir tikrai negalim tiek atsakomybės uždėti ant vieno žaidėjo, jokio malonumo nejausciau čia DB jau tektų rašyti va Ronaldo nežaidė ir pizda, barsa pati kalta kad gnomui tokia valdžia suteikus ir visi aplinkiniai žvaigždės praradę savo gyvastį, dėl to ir džiaugiuosi kad barsa yra šitaip supančiota įkaite vieno suskio, ir nekelia didelio pavojaus čempionų lygoj...

• -2
  • Balsavimas 2

forza juve yra išsigimelis - žalia, ped.ikas - raudona.

• +6
  • Balsavimas

Sutrauka yra reikalingas barsai tapt la liga cempionais ar nereikalingas? Taip-Zalia, Ne-Raudona