"Juventus" išvargo pergalę mače su "Atalanta", "AC Milan" ir "Napoli" pasidalino po tašką

Italijoje startavo 13-asis "Serie A" turas.

Pirmosiose turo rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Turino "Juventus" ekipa, kuri išvykoje tik mačo pabaigoje rezultatu 3:1 įveikė "Atalantą".

Šeimininkai išsiveržti į priekį galėjo jau 18-ąją minutę, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Musa Barrowas.

"Atalanta" į priekį išsiveržė 56-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Robinas Gosensas.

"Juventus" rezultatą išlygino 74-ąją minutę po Gonzalo Higuaino įvarčio. Tas pats argentinietis 82-ąją minutę persverė rezultatą svečių naudai.

Turino ekipos pergalę  jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Paulo Dybala.

Kitose rungtynėse "AC Milan" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Napoli" ekipa.

24-ąją minutę prie nuo vartų konstrukcijos atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Hirvingas Lozano, kuris išvedė svečius į priekį.

Rezultatą 29-ąją minutę puikiu smūgiu iš maždaug 16 metrų išlygino Giacomo Bonaventura.

"Napoli" turnyrinėje lentelėje šiuo metu užimą 7 vietą, "AC Milan" rikiuojasi 13 pozicijoje.