„Juventus“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Inter“ ekipą © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą užsidarė tryliktasis „Serie A“ čempionato turas.

Turino „Juventus“ namuose rezultatu 2:0 įveikė Milano „Inter“  futbolininkus ir užtikrintai tęsia kovą dėl vietos Čempionų lygoje.

Pirmąjį mačo įvartį Turino ekipa pelnė 52 minutę. Po Filipo Kostičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Adrienas Rabiot.

Svečių šansus šiose rungtynėse išplėšti bent tašką „senoji senjora“ iki minimumo sumažino 85 minutę. Nicolo Fagioli su rikošeto pagalba nuginklavo oponentų vartininką Andre Onaną ir padvigubino savo ekipos persvarą.

Kova dėl pozicijų pozicijų Europiniuose turnyruose pasidarė itin intensyvi. Trečioje vietoje esančius Romos „Lazio“ ir „Atalanta“ klubus, aštuntoje pozicijoje besirikiuojančius „Udinese“ futbolininkus skiria vos keturi taškai. Tuo tarpu, „Juventus“ ir „Inter“ skiria vos vienas taškas, o komandos užima atitinkamai penktą ir septintą vietas.