„Juventus“ ir toliau sėkmingai žygiuoja čempionų titulo link © Zuma Press nuotr.

Šeštadienį 30-ojo „Serie A“ turo rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Turino „Juventus“ ekipa, kuri namuose rezultatu 4:1 palaužė „Torino“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 3-ąją susitikimo minutę, kai baudos aikštelėje kelis varžovus be didesnio vargo suklaidinęs Paulo Dybala pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

29-ąją minutę „Torino“ baudos aikštelėje jau smaginosi Juanas Cuadrado, kuris padvigubino „Juventus“ pranašumą.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką svečių viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Andrea Belotti.

Cristiano Ronaldo 61-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu sugrąžino „Juventus“ ekipai dviejų įvarčių persvarą, o taškas šiame mače buvo padėtas 87-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus pasiuntė „Torino“ gynėjas Koffi Djidji.

„Juventus“ šiuo metu prieš Romos „Lazio“ turi septynių taškų pranašumą, tiesa, pastaroji ekipa yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.