"Juventus" ir "Napoli" laimėjo, "Fiorentina" ir "Milan" prarado taškus (VIDEO)

Italijos čempionate sužaistos šešerios rungtynės.

Turino derbyje "Juventus" ne tik iškovojo triuškinančią pergalę bei išlieka nepralaimėjęs nuo spalio pabaigos, bet ekipos vartininkas Gianluigi Buffonas tapo ilgiausiai sausus vartus išlaikiusiu futbolininku "Serie A" istorijoje.

Pagrindiniai žaidėjai, šiandien skandinę "Torino" ekipą buvo Paulis Pogba bei Alvaro Morata. Pirmasis pasižymėjo nuostabiu baudos smūgiu bei rezultatyviu perdavimu, o ispanas į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Dar vieną įvartį "bianconeri" gretose pelnė puikų reidą atlikęs Sami Khedira, o varžovų komandoje vienintelį tikslų smūgį nuo 11 metrų žymos atliko Andrea Belotti.

Tiesa, nors šios dvikovos rezultatas ir triuškinantis, ji galėjo pasibaigti visai kitaip, nes realių progų turėjo abi ekipos.

Kitame susitikime vieno autsaiderių "Frosinone" nesugebėjo nugalėti dėl prizinių vietų kovojantis Florencijos "Fiorentina". Paulo Sousos auklėtiniai, nepaisant dominavimo su kamuoliu, įvarčių pelnyti nesugebėjo. Susitikimas baigėsi 0-0.

Kiek vėliau rungtyniavusi "Napoli" ekipa "Juvei" į priekį toli pabėgti neleido, nes savų žiūrovų akivaizdoje nukovė "Genoa". Po Thomaso Rincono įvarčio pirmajame kėlinyje šeimininkams teko varžovus vytis ir jie ilgą laiką atsilikinėjo.

Išlyginamąjį įvartį po pertraukos pelnė Gonzalo Higuainas, bet kad ir kaip Pietų Italijos klubas stengėsi, varžovų gynyba laikėsi tvirtai. Visgi, jau sužaidus daugiau nei 80 minučių argentinietis pasižymėjo antrąkart, o viską užbaigė jį pakeitęs Omaras El Kaddouri.

Vėliausiame vakaro mače, kuris vyko "San Siro" stadione, užfiksuotos lygiosios tarp "Milan" bei Romos "Lazio" futbolininkų. Čia jau pirmojo kėlinio pradžioje svečius į priekį buvo išvedęs Marco Parolo, bet persvara jie džiaugėsi neilgai, nes tiksliu smūgiu netruko atsakyti Carlosas Bacca.

Vėliau, nors "rossoneri" ir šiek tiek pirmavo pagal statistinius rodiklius, mačas buvo atkaklus, o abiems komandoms pasižymėti nepavyko. Šeimininkai 84-ąją minutę įgijo kiekybinę persvarą, nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvytas Senadas Luličius, tačiau likusio laiko pelnyti įvarčiui jiems nepakako.

Tai reiškia, jog Siniša Mihajlovičiaus kariauna nepasinaudojo proga priartėti prie Milano "Inter" bei "Fiorentina".

"Atalanta" 2 - 0 "Bologna"
[1-0] 27' Alejandro Daro Gomez
[2-0] 45' Alessandro Diamanti
77' Mauricio Pinilla ("Atalanta") nerealizavo 11 metrų baudinio
78' Ibrahima Mbaye ("Bologna") pašalintas iš aikštės
85' Daniele Gastaldello ("Bologna") pašalintas iš aikštės

"Frosinone" 0 - 0 "Fiorentina"

"Hellas" 1 - 2 "Carpi"
[0-1] 42' Antonio Di Gaudio
[1-1] 63' Artur Ionita
[1-2] 67' Kevin Lasagna
90' Ante Rebič

"Sampdoria" 0 - 1 "Chievo"
[0-1] 24' Riccardo Meggiorini
30' Valter Birsa ("Chievo") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Sassuolo" 1 - 1 "Udinese"
[0-1] 8' Duvan Zapata
[1-1] 64' Matteo Politano

"Torino" 1 - 4 "Juventus"
[0-1] 33' Paul Pogba
[0-2] 42' Sami Khedira
[1-2] 48' Andrea Belotti (iš 11 metrų baudinio)
[1-3] 63' Alvaro Morata
[1-4] 77' Alvaro Morata
87' Sami Khedira ("Juventus") pašalintas iš aikštės

"Napoli" 3 - 1 "Genoa"
[0-1] 10' Thomas Rincon
[1-1] 51' Gonzalo Higuain
[2-1] 81' Gonzalo Higuain
[3-1] 90' Omar El Kaddouri

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8385824" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Milan" 1 - 1 "Lazio"
[0-1] 9' Marco Parolo
[1-1] 15' Carlos Bacca