"Juventus" futbolininkai - be penkių minučių Italijos čempionai (VIDEO)

Šiandien Italijos čempionate sužaisti dar šeši mačai, bet svarbiausias jų vyko Florencijoje, kur vietos "Fiorentina" priėmė turnyrinės lentelės lyderį Turino "Juventus".

Svečiai, kaip ir tikėtasi, po Mario Mandžukičiaus įvarčio į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje, bet "Viola" jiems dominuoti neleido ir 81-ąją minutę rezultatą sugebėjo išlyginti.

Visgi, "bianconeri" pademonstravo nugalėtojų mentalitetą, kuomet beveik iškart po praleisto įvarčio jų persvarą atstatė Alvaro Morata.

"Fiorentina" nepasidavė netgi po šio šalto dušo ir baigiantis mačui dar turėjo progą mušti 11 metrų baudinį. Turino ekipos sirgalių laimei, Kaliničius buvo netikslus.

Dabar jie laipteliu žemiau esančius "Napoli" futbolininkus lenkia dvylika taškų ir jeigu šie rytoj praras taškus žaisdami prieš "Roma" klubą, "Juvė" užsitikrins čempionų titulą.

Kitame stadione svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo šventė "Palermo", svečiuose 2-0 įveikęs "Frosinone".

“Frosinone” 0 – 2 “Palermo”
[0-1] 56’ Alberto Gilardino
[0-2] 90’ Aleksandar Trajkovski

“Atalanta” 1 – 0 “Chievo”
[1-0] 55’ Marco Borriello
76’ Alejandro Daro Gomez (“Atalanta”) pašalintas iš aikštės

“Bologna” 2 – 0 “Genoa”
[1-0] 12’ Emanuele Giaccherini
[2-0] 63’ Sergio Floccari

“Sampdoria” 2 – 1 “Lazio”
[0-1] 3’ Filip Djordjevič
[1-1] 20’ Fernando
44’ Antonio Candreva (“Lazio”) nerealizavo 11 metrų baudinio

[1-2] 83’ Alvaro Morata
90' Nikola Kalinič ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8467828" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>