"Juventus" ekipą sustiprino universalusis Romulo

Italijos pilietybę turintis brazilas Romulo oficialiai tapo „Juventus“ futbolininku.

Apie 27 metų saugo perėjimą italų klubas paskelbė sekmadienį po atliktos žaidėjo medicininės patikros.

„Juventus“ įsipareigojo „Hellas Verona“ klubui sumokėti milijoną eurų už metų trukmės sutartį.

Sutartyje numatytas ir papildomas punktas, pagal kurį Italijos čempionai privalės už 6 milijonus eurų įsigyti saugą, jeigu šis sužais mažiausiai 60 procentų viso sezono mačų. Visą sumą „Juventus“ privalėtų išmokėti per tris metus. Kitu atveju, italų klubas savo nuožiūra galės nuspręsti ar pirkti, ar nepirkti patyrusį saugą.

Po medicininės patikros surengtoje spaudos konferencijoje Romulo neslėpė džiaugsmo: „Man tai svajonės išspildymas. Esu be galo laimingas tapęs laiminčios komandos dalimi“.

„Tam kad būčiau čia, kur esu, teko daug paaukoti, todėl nesiruošiu sustoti ir visomis išgalėmis padėsiu „Juvei“ kautis dėl pergalių. Atiduosiu viską dėl klubo, komandos draugų ir miesto“, – žaidėjo saugas.

 Paklaustas apie būsimą sezoną, Romulo pripažino, kad bus sunku kovoti dėl pergalių abiejuose, Europos ir Italijos, frontuose.

„Sėkmingai kautis Europoje nėra taip paprasta, tačiau tikiu mūsų galimybėmis pakovoti dėl aukščiausių vietų. Klubas nusipirko pajėgių žaidėjų ir toliau sėkmingai stipriną komandą, kurios tikslas visada tas pats – pergalės“.

Universalumu pasižymintis Romulo gali sėkmingai žaisti tiek gynyboje, tiek puolime. Tą pasakė ir susitikęs su komandos treneriu Massimiliano Allegri.

„Jis manes paklausė, kur norėčiau žaisti. Atsakiau, kad galiu sėkmingai rungtyniauti dešinėje aikštės pusėje. Esu čia tam, kad padėčiau komandai. Kur žaisti, man nesvarbu“, – pažymėjo Romulo. 

Turino ekipoje saugas vilkės antruoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos