„Juventus“ dar kartą prarado taškus „Serie A“ pirmenybėse © AFP nuotr.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dar kartą taškus prarado praėjusio sezono čempionai „Juventus“ futbolininkai.

A. Pirlo auklėtiniai, namuose tik po atkaklios kovos išplėšė lygiąsias 1:1 prieš „Verona“ ekipą.

Pirmieji į priekį 60-ąją minutę išsiveržė „Verona“ futbolininkai po A. Favilli įvarčio.

Vis tik šeimininkai rezultatą sugebėjo išlyginti 78-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo D. Kulusevskis.

Juventus“ futbolininkai galėjo iškovoti pergalę, tačiau 45-ąją minutę A. Moratos įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas.

Po penkerių rungtynių „Juventus“ rikiuojasi penktojoje turnyrinės lentelės vietoje.

Sekančiose rungtynėse praėjusio sezono čempionai stos į kovą prieš „Spezia“ ekipą, tuo tarpu „Verona“ pergalės sieks prieš „Benevento“ futbolininkus.

„Cagliari“ 4:2 „Crotone“

„Benevento“ 1:2 „Napoli“

„Parma“ 2:2 „Spezia“

Fiorentina“ 3:2 „Udinese