„Serie A“: „Juventus“ antrojoje rungtynių pusėje susidorojo su „Spezia“, „Lazio“ tik per pridėtą laiką pažabojo „Torino“ © AP nuotr.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse į pergalių kelią sugrįžo „Juventus“ ekipa.

Praėjusio sezono čempionai išvykos rungtynėse susidorojo su „Spezia“ futbolininkais.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę po A. Morata įvarčio.

32-ąją minutę šeimininkai rezultatą išlygino, o įvarčio autoriumi tapo T. Pobega.

Antrajame kėlinyje pasirodęs C. Ronaldo, 59-ąją minutę dar sykį išvedė „Juventus“ ekipą į priekį.

67-ąją minutę įvartį pridėjo A. Rabiotas ir rezultatas tapo 3:1.

76-ąją minutę C. Ronaldo tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir pridėjo ketvirtąjį ekipos įvartį.

Po šios pergalės „Juventus“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitose rungtynėse fantastišką pergalę išvykoje iškovojo Lazio“ ekipa.

S. Inzaghi auklėtiniai per pridėtą laiką pelnė du įvarčius bei palaužė „Torino“ futbolininkus rezultatu 3:4.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Lazio“ futbolininkai po A. Pereiros įvarčio 15-ąją minutę.

19-ąją minutę rezultatą išlygino Bremeris.

24-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo A. Belotti ir išvedė šeimininkus į priekį.

Vis tik 49-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino S. Milinkovičius-Savičius.

87-ąją minutę „Torino“ ekipa vėl išsiveržė į priekį po S. Lukičiaus įvarčio.

Penktąją pridėto laiko minutę C. Immobile tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir trečią kartą išlygino rezultatą.

Vis tik aštuntąją pridėto laiko minutę D. Caicedo sukūrė stebuklą ir išplėšė svečiams įspūdingą pergalę.

„AS Roma“ 2:0 „Fiorentina“

„Napoli“ 0:2 „Sassuolo“