J.Ryvkinas: „Baltijos turnyras parodė, kad dar nesame pajėgūs“

Baltijos taurės turnyre nugalėjusi Estiją 3:0 ir pralaimėjusi Latvijai 2:5, Lietuvos futsal rinktinės delegacija naktį iš antradienio į trečiadienio grįžo namo. Rinktinės strategas Jevgenijus Ryvkinas iškart nuskubėjo į Jonavą, kur stebėjo A lygos rungtynes tarp vietos „Vikingų“ ir Mažeikių VIP.

„Be abejo, prieš Latviją mes norėjome laimėti, todėl rungtynėms ruošėme atitinkamą taktiką ir strategiją. Deja, nepavyko. Apskritai, Baltijos taurės turnyras parodė, kad mes dar nesame pajėgūs dvi dienas paeiliui žaisti rezultatui.

Aišku, reikia nepamiršti, kad dėl įvairių priežasčių mes turnyre neturėjome būrio žaidėjų, o su kitais žaidėjais, deja, mums nepavyko dvi dienas iš eilės išlaikyti aukšto žaidimo tempo. Latviams tai buvo pirmosios Baltijos taurės rungtynės, dėl to jiems buvo šiek tiek lengviau, bet, kalbant objektyviai, reikia pripažinti, kad jų komanda buvo geresnė. Geresnė detalėse, ties kuriomis privalome stipriai. Su vaikinais peržiūrėjome vaizdo įrašą ir visi puikiai pamatėme klaidas, kurių privalėsime išvengti“, - sakė J.Ryvkinas.

Treneris jau užsiminė, kad Lietuvos rinktinė Taline žaidė ne stipriausios sudėties. Mūsų komandai trūko Justino Zagursko, Beno Spietinio, Arsenijaus Buinickio ir Jurijaus Jeremejevo.

„Pradėsiu nuo Arsenijaus Buinickio. Jis negalėjo atvykti, nes tuo metu Prancūzijos čempionate vyko čempionato rungtynės ir klubas jo paprasčiausiai neišleido. Pagalvojome, kad konfliktuoti su klubu neverta, todėl Baltijos taurės turnyre jo neišvydome.

Kalbant apie Justiną Zagurską, tai jis stipriai susirgo ir vis dar gydosi. Neabejoju, kad jis greit atsistatys ir prisijungs prie klubo, o tada ir prie rinktinės. Benas Spietinis patyrė traumą praėjusios stovyklos metu Andoroje ir tik dabar grįžta į rikiuotę. Kalbant apie Jurijų Jeremejevą, tai po stovyklos Ispanijoje mes su juo pakalbėjome ir jis paprašė, kol kas jo į rinktinę nekviesti. Galbūt, jam reikia susidėlioti mintis galvoje. Nežinau. Bet kokiu atveju, linkiu kuo greičiau suprasti, ko jis nori gyvenime ir priimti sprendimą.

Noriu pabrėžti, kad šiuo metu rinktinėje nėra absoliučiai jokių konfliktų, tiesiog pagrindinis momentas – žaidėjas privalo pats norėti žaisti nacionalinėje rinktinėje. Kitas momentas – žaidėjas privalo koncentruotis futsale, o ne mėtytis tarp futsalo ir lauko futbolo.

Reikia pažymėti, kad mūsų laukia labai svarbus sausis. Tuomet mes dalyvausime atrankoje į 2022 metų Europos čempionatą.

Naudodamasis proga, jau dabar noriu pakviesti visus į Jonavą palaikyti mūsų šalies rinktinę. Vaikinai padarys viską, kad pradžiugintų žaidimu ir nenuviltų rezultatu“, - dėstė vyriausiasis rinktinės treneris, pridūręs, kad nepaisant netekčių komandoje, jis galutiniu rezultatu Estijoje liko nusivylęs.

„Man asmeniškai svarbiausi momentai – minėta Europos čempionato atranka ir pasaulio čempionatas. Į kontrolinių rungtynių rezultatus daug dėmesio tikrai skirti neverta. Be abejo, visada eini laimėti, tačiau reikia suprasti, kad paruošiamasis laikotarpis yra labai sudėtingas, todėl fursuojant jį, rezultato gali ir nepasiekti.

Kalbant apie pasirodymą Taline, tai rezultatu aš nepatenkintas. Nepatenkintas, nepaisant to, kad su turima sudėtimi pasirodyti buvo labai sudėtinga“, - reziumavo J.Ryvkinas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos