Jorginho: prieš lietuvius nebuvo lengva © „Reuters“ nuotr.

Italijos rinktinės žaidėjai džiaugėsi sugrįžimu į pergalės kelią.

Rezerviniais futbolininkais pasipildę Europos čempionai pasaulio čempionato atrankos mače 5:0 sutriuškino Lietuvą.

Po rungtynių aikštės šeimininkų saugas Jorginho kalbėjo:

„Prieš mačą treneris manęs pasiteiravo, ar galėsiu rungtyniauti ir mano atsakymas buvo teigiamas.

Visi čia esame dėl to pačios priežasties ir turime atiduoti visas jėgas.

Visos rungtynės, kurios žaidžiamos ir laimimos, ypač moderniame futbole, nėra lengvos. Ypač nebuvo lengva šiandien, nes mums trūko daugybės futbolininkų. Bet mes žengėme į aikštę alkani ir užsidirbome pergalę.“

Pirmajame kėlinyje aikštėje tiesiog siautėjęs ir įvartį pelnęs puolėjas Giacomo Raspadori teigė:

„Kol kas dar sunku „suvirškinti“ tai, kas ką tik nutiko – man tai ypatingas momentas, nes žaidžiau savo klubo namų stadione, kur užaugau. Be to, mano pasirodymą tribūnoje stebėjo šeima. Viskas tiesiog idealu.

Aišku, kiek apmaudu, kad pirmasis įvartis nebuvo užskaitytas man, tačiau pernelyg nesielvartauju.“

Savo pirmuoju įvarčiu Italijos rinktinės gretose pasižymėjo ir gynėjas Giovanni Di Lorenzo, kuris antrajame kėlinyje kurioziniu smūgiu nukreipė kamuolį į svečių vartus.

„Taip, ketinau atlikti skersą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys suspurdėjo vartų tinkle. Esu patenkintas savo pirmuoju įvarčiu, tačiau visų svarbiausia yra pergalė“, – sakė 28–erių žaidėjas.