Jonavos "Lietava" ketina mėginti jėgas A lygoje

Antro pagal pajėgumą šalies futbolo diviziono – LFF I lygos pirmenybių nugalėtojais šiemet tapo Jonavos „Lietavos“ futbolininkai, rašo "Lietuvos žinios"..

Prieš ketvirtį amžiaus įkurtas „Lietavos“ klubas I lygoje triumfavo ketvirtą kartą. Anksčiau jonaviečiai nugalėtojų taurę iškovojo 1993, 1999 ir 2012 metais. Jonavos klubas nenusiteikęs toliau virti savo sultyse ir ketina praverti aukščiausiojo diviziono – A lygos duris.

Jonavos futbolo gerbėjai turi pagrindo tikėtis, kad savo komandą kitąmet išvys žaidžiančią A lygoje. Vis dėlto tam reikia pagerinti infrastruktūrą – miesto stadione įrengti apšvietimą, padidinti sėdimų vietų skaičių. Dabar Jonavos stadione telpa 1 tūkst. žiūrovų, o A lygos klubams reikalaujama turėti bent 3 tūkst. vietų.

„Būtų nelogiška 20 metų žaisti I lygoje, ją kartais laimėti ir negalvoti apie aukščiausią divizioną. Patys ieškosime būdų, kaip patekti į A lygą. Kalbėsimės su Futbolo federacijos vadovais. Galbūt mums, kaip debiutantams, bus pritaikyta nuolaidų“, – svarstė A. Morkūnas.

Alternatyvos – A lygoje namų rungtynes žaisti Kaune ar Kėdainiuose – jonaviečiai net nesvarsto. Dar viena problema – riboti finansai. Šiemet „Lietavos“ biudžetas siekė apie 100 tūkst. eurų. Tokia suma suplaukė iš rajono savivaldybės, koncerno „Achema“, fizinių asmenų paramos. Vyrauja nuomonė, kad norint neprisidaryti sau gėdos A lygoje reikėtų surinkti apie 300 tūkst. eurų metams.

„Taip, be tokios sumos neverta net pradėti, nes problemų neišvengsi, – patvirtino „Lietavos“ vadovas. – Todėl turime savo biudžetą padidinti tris kartus.“

V.Remeika, "Lietuvos žinios"

Straipsnio įvertinimas: 6 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos