Jonaviškis M. Ganusauskas: "Eisime tik laimėti"

Antrame A lygos ture „Jonavos“ laukia praėjusių metų čempionato sidabro medalininkai „Trakai“, kuriems pasitikėjimo įgiję Donato Vencevičiaus auklėtiniai žada sunkią kovą.

Kaip ir pernai, Lietuvos vicečempionas „Trakų“ klubas šį sezoną taikosi tik į aukščiausius apdovanojimus. Po praėjusio sezono atsisveikinta su puolėju Nerijumi Valskiu, į „Sūduvą“ išvyko ir Artiomas Gurenka. Klubą pastiprino buvęs „Jonavos“ gynėjas Valdemaras Borovskis, atvyko Darius Kazubovičius, Svajūnas Čyžas, o naujausias pirkinys – kolumbietis Pedro Barrios.

Įdomu tai, kad „Trakų“ naujokas jau spėjo sužaisti su „Jonavos“ komanda. Prieš atvykdamas į Trakus, kolumbietis bandė įsitvirtinti „Riga FC“ klube, su kuriuo jonaviškiai sužaidė draugiškas rungtynes. „Man patiko šios komandos žaidimas aikštės viduryje ir priekyje, tačiau besigindami jie turi bėdų“, – kalbėjo tuomet Kolumbijos futbolininkas. 

Pirmą sezono įvartį „Jonavai“ pelnęs puolėjas Marius Ganusauskas teigė, kad dramatiškai išplėštos lygiosios su „Sūduva“ suteikė pasitikėjimo visai komandai.

„Trakai“ – gera, stipri komanda, visada su ja sunku. Išėjo jų puolėjai, bet jau anksčiau grįžo Tadas Labukas. Viduryje puikiai atrodo Oscaras, A. Wakili paliko gerą įspūdį. Po pirmo turo mūsų pasitikėjimas savo jėgomis pakilo, įrodėme, kad galime žaisti su kiekviena komanda. Žaidimą stengsimės gerinti, bet nusiteikimo yra, tikrai kovosime. Eisime tik laimėti. Tuo labiau, kad tai bus pirmos rungtynės namuose. Šiemet, manau, esame pajėgesni nei pernai“, – kalbėjo „Jonavos“ puolėjas.

Praėjusį sezoną daugiau laiko ant suolo praleidęs futbolininkas šiemet tikisi gauti daugiau žaidimo laiko. „Žinoma, pelnytas įvartis suteikė man pasitikėjimo ir papildomos motyvacijos. Tikiuosi užsitarnauti trenerių pasitikėjimą ir gauti daugiau žaidimo laiko nei pernai, noriu tobulėti“, – ambicijų neslėpė M. Ganusauskas.

„Jonavos“ ir „Trakų“ susitikimas Jonavos miesto stadione įvyks kovo 12 d., 13.00 val. 

fkjonava.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos