J.Mourinho pripažino pralaimėjimą: PSG už mus buvo stipresni

Nors po trečiadienio vakaro UEFA Čempionų lygos rungtynių tarp Londono „Chelsea“ ir „Paris Saint Germain“ klubų spaudos konferencijoje daugelis tikėjosi fejerverkų, tačiau Anglijos klubo treneris Jose Mourinho išliko santūrus. Daugiau nei 90 minučių vienu žaidėju daugiau turėjęs „Chelsea“ klubo futbolininkai žaidė lyg jie būtų mažumoje ir pasitraukė iš turnyro.

Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas nesugebėjo įveikti nuo 30-osios mačo minutės be pašalinto Zlatano Ibrahimovičiaus žaidusios „Paris Saint Germain“ komandos, nors dukart buvo priekyje. Prancūzijos čempionai iš pradžių išplėšė pratęsimą, o jo pabaigoje įmušė lemiamą įvartį. Rezultato 2:2 pakako, kad PSG žengtų į kitą etapą pagal išvykos įvarčių taisyklę.

„Du kartus turėjome pergalę savo rankose, tačiau ją paleidome – varžovas tiesiog buvo stipresnis. Manau, kad jie geriau susitvarkė su spaudimu. Kai likome vienuolika prieš dešimt jautėme dar didesnį spaudimą.

Varžovai neturėjo, ko prarasti, tiesiog žaidė futbolą. Praleidome du įvarčius standartinėse situacijose, kur viskas yra aišku, viskas organizuota, visi žino, kur ir kaip turi stovėti. Tai sunku priimti. Keli žaidėjai individualiai sužaidė silpnai, tačiau jie mus nugalėjo kaip komanda“, – po rungtynių kalbėjo J.Mourinho.

„Chelsea“ ekipa nesugebėjo užvaldyti kamuolio ir leido PSG ekipai primesti savo žaidimą. Mačo pabaigoje, kai įvarčio jau reikėjo „Mėlyniesiems“, prancūzai puikiai tvarkėsi su varžovais, tiesiog neleisdami jiems užvaldyti kamuolio. Pagal smūgius į vartus Anglijos ekipa laimėjo 15:12, tačiau tikrai pavojingų epizodų daugiau sukūrė PSG.

„Laikas išlikti ramiems, išanalizuoti savo klaidas ir žiūrėti į rungtynes Anglijoje. Mums dabar reikia laimėti „Premier“ lygą“, – užbaigė J.Mourinho.