J.Guardiola: "Taip, aš galiu būti atleistas"

Bundeslygos čempiono Miuncheno „Bayern“ treneris Josepas Guardiola žurnalistams teigė, kad jis tikrai gali būti atleistas, jeigu trečiadienį jo ekipa nesugebėtų įveikti Donecko „Šachtar“ ir nepasiektų kito UEFA Čempionų lygos etapo.

Pirmosios ekipų rungtynės Ukrainoje baigėsi be įvarčių, nors „Bayern“ ekipos saugas Xabi Alonso antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės. Vokietijos klubas yra laikomas neabejotinu atsakomųjų rungtynių favoritu.

„Aš vis dar esu jaunas treneris, tačiau žinau, kas gali nutikti, jei nepateksime į kitą etapą. Treniruoju aukščiausio lygio klubą ir žinau, kas būna, kai nepasieki ketvirtfinalio, pusfinalio ar finalo. Tai šio verslo dalis ir turi būti tam pasirengęs“, – prieš trečiadienio rungtynes kalbėjo J.Guardiola.

Vis dėlto, katalonas patikino, kad jis visiškai pasitiki savo komanda ir yra užtikrintas, kad pergalė bus pasiekta.

„Esu optimistas. Jau sakiau, kad mes iškovosime pergalę ir savo nuomonės nepakeičiau. Žaisime namuose ir mums pasiseks. Žinoma, jie gali mus nustebinti, nes neaišku, kokį žaidimo stilių „Šachtar“ pasirinks – atakuojantį ar gynybinį. Vis dėlto, manau, kad ryt laimėsime ir būsime ketvirtfinalyje“, – pasitikėdamas savo žaidėjais kalbėjo J.Guardiola.

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...