J.Guardiola po lygiųjų Lvove: buvo labai geros rungtynės

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse Lvove nulinėmis lygiosiomis pirmąjį susitikimą sužaidė Donecko „Šachtar“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai. Bavarai nuo antrojo kėlinio vidurio žaidė be iš aikštės pašalinto Xabi Alonso. Po mačo abiejų komandų treneriai teigė esantys patenkinti ir rezultatu, ir žaidimu.

„Mūsų pirminis tikslas buvo nepralaimėti ir tuo pačiu suteikti sau šansą žengti pirmyn atsakomojoje dvikovoje. Mes jį turime. Aš gailiuosi, kad pašalinus X.Alonso mes nebandėme primesti varžovams savo žaidimo. Padarėme klaidų, nesugebėjome turėti pakankamai kamuolio kontrolės. Tai buvo pirmosios rimtos rungtynės šiemet, mes dar nesame geriausios formos, tačiau turime laiko tai ištaisyti“, – po rungtynių sakė „Šachtar“ treneris Mircea Lucescu.

Jo kolega Josepas Guardiola po rungtynių į klausimus atsakinėjo bendromes frazėmis pagirdamas komandos žaidimą, nepamiršdamas paminėti varžovų.

„Buvo labai geros rungtynės. Sukūrėme progų įvarčiams ir neleidome varžovams sukurti nė vieno pavojingo epizodo prie mūsų vartų. Sugebėjome sulaikyti Alexą Teixeira, Taisoną ir Douglasą Costa ir aš tuo patenkintas. Pažįstu varžovų komandą nuo seno, žaidėjai pasikeitė, tačiau jų stilius liko tas pats. Dabar reikia išanalizuoti rungtynes ir tinkamai pasirengti mačui Miunchene“, – sakė J.Guardiola.

„Bayern“ lygiosios pirmose rungtynėse neturėtų stebinti futbolo sirgalių. Pepu pravardžiuojamas treneris dar nuo darbo „Barcelona“ klube yra žinomas tuo, kad atkrintamosiose rungtynėse jo ekipa dažnai nesiplėšo per pirmąją dvikovą.

Net aukščiausiame savo taške, kai per ketverius metus „Barca“ laimėjo krūvą titulų, J.Guardiolos treniruojamas Katalonijos klubas dažnai pirmajame Čempionų lygos susitikime per daug nesistengdavo. Pirmosios rungtynės ne kartą baigėsi lygiosiomis ar nedidelėmis pergalėmis, o atsakomosiose dvikovose „Barcelona“ smogdavo iš visų jėgų.

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...