Jaunųjų katalonų vedama „Barca“ namuose išplėšė pergalę prieš „Elche“ © AFP nuotr.

Šeštadienio vakaro rungtynėse Xavi treniruojama „Barcelona“ rungtynių pabaigoje pelnė pergalingą įvartį, o katalonai rezultatu 3:2 palaužė „Elche“ vienuolikę.

„Barcelona“ šiose rungtynėse žaidė itin jauna sudėtimi, o pirmame kėlinyje atrodė, jog tokie trenerio eksperimentai tikrai pasiteisina su kaupu.

Jau 16 minutę po kampinio smūgiu galvą pasižymėjo Ferranas Jutgla.

Vos už trijų minučių jaunasis katalonų talentas Gavi padvigubino rezultatą. Ispanas precizišku smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

Antrame kėlinyje „Elche“ sukrėtė Xavi auklėtinius. Po keitimo pasirodęs Tete Morente 62 minutę galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepaliko šansų A. Ter Stegenui.

Vos už minutės įvartį pelnęs Tete Morente atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę ir smūgiu galvą rezultatą išlygino Pere Milla.

Vis gi, nuožmusis „Barcelona“ jaunimas rado kelią į pergalę, o pergalingą įvartį 86 minutę pelnė po keitimo pasirodęs Nico.

Ši pergalė leidžia Xavi auklėtiniams pakilti į septintąją lentelės poziciją, dviem taškais atsiliekant nuo vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusių „Real Sociedad“ futbolininkų.